Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky

 

Výsledky - podzim 2017

 

Po kliknutí na zápas zobrazíte komentář

  Příprava + pohár:            
                 
                 
  Podblanický pohár          
  Velíš Načeradec 7:3 pohár        
  Velíš Bystřice 3:5 pohár        
                 
                 
  Mistrovské:              
                 
  A mužstvo       Přípravka      
                 
  1.kolo       1.kolo      
  SK Přestavlky Budenín 3:1   Bystřice J./Velíš 18:4  
  Popovice B Louňovice 2:5   Maršovice Mezno 0:19  
  Chotýšany B Soběhrdy B 2:4   Olbramovice Benešov B 6:9  
  Velíš Olbramovice B 3:3   Postupice Ratměřice 1:16  
  Postupice B Sok. Přestavlky 2:6   Votice Sedlec-Prčice 13:3  
  Myslič Mezno B 5:1   V. Janovice Teplýšovice 6:4  
                 
                 
  2.kolo       2.kolo      
  Budenín Popovice B 8:4   Olbramovice J./Velíš 10:5  
  Postupice B SK Přestavlky 3:1   Benešov B Maršovice 42:0  
  Sok. Přestavlky Mezno B 9:2   Mezno Sedlec-Prčice 2:5  
  Soběhrdy B Velíš 2:2   Votice Teplýšovice 5:6  
  Olbramovice B Myslič 3:3   Bystřice Ratměřice 2:7  
  Louňovice Chotýšany B 6:1   V. Janovice Postupice 3:6  
                 
                 
  3.kolo       3.kolo      
  SK Přestavlky Sok. Přestavlky 1:1   J./Velíš V. Janovice 9:1  
  Popovice B Postupice B 0:5   Sedlec-Prčice Bystřice 5:5  
  Chotýšany B Budenín 3:2   Mezno Olbramovice 6:5  
  Velíš Louňovice 2:3   Teplýšovice Postupice 11:3  
  Mezno B Olbramovice B 2:2   Benešov B Votice 5:10  
  Myslič Soběhrdy B 3:1   Ratměřice Maršovice 24:1  
                 
                 
  4.kolo       4.kolo      
  SK Přestavlky Popovice B 6:0   Postupice J./Velíš 0:10  
  Postupice B Chotýšany B 3:1   Maršovice Olbramovice 7:12  
  Sok. Přestavlky Olbramovice B 3:4   V. Janovice Sedlec-Prčice 3:18  
  Budenín Velíš 4:2   Votice Mezno 21:1  
  Soběhrdy B Mezno B 5:2   Bystřice Benešov B 6:2  
  Louňovice Myslič 1:1   Ratměřice Teplýšovice 7:0  
                 
  5.kolo       5.kolo      
  Olbramovice B Soběhrdy B 3:2   J./Velíš Ratměřice 0:13  
  Popovice B Sok. Přestavlky 3:6   Sedlec-Prčice Postupice 11:2  
  Chotýšany B SK Přestavlky 4:1   Olbramovice Votice 1:12  
  Velíš Postupice B 4:2   Teplýšovice Maršovice 13:6  
  Mezno B Louňovice 2:1   Benešov B V. Janovice 23:0  
  Myslič Budenín 7:1   Mezno Bystřice 3:11  
                 
  6.kolo       6.kolo      
  Popovice B Chotýšany B 1:5   Teplýšovice J./Velíš 12:4  
  Postupice B Myslič 0:2   Maršovice Votice 1:36  
  Sok. Přestavlky Soběhrdy B 2:4   V. Janovice Mezno 5:8  
  SK Přestavlky Velíš 3:2   Postupice Benešov 0:11  
  Budenín Mezno B 3:3   Bystřice Olbramovice 12:2  
  Louňovice Olbramovice B 0:4   Ratměřice Sedlec-Prčice 8:4  
                 
  7.kolo       7.kolo      
  Olbramovice B Budenín 5:1   J./Velíš Maršovice 12:1  
  Chotýšany B Sok. Přestavlky 4:1   Sedlec-Prčice Teplýšovice 13:2  
  Soběhrdy B Louňovice 0:1   Olbramovice V. Janovice 9:3  
  Velíš Popovice B 8:0   Mezno Postupice 13:2  
  Mezno B Postupice B 5:1   Benešov B Ratměřice 7:7  
  Myslič SK Přestavlky 4:1   Votice Bystřice 7:3  
                 
  8.kolo       8.kolo středa 11.10.    
  Popovice B Myslič 1:5   J./Velíš Votice 2:26  
  Postupice B Olbramovice B 2:3   Sedlec-Prčice Olbramovice 7:3  
  Sok. Přestavlky Louňovice 3:2   Ratměřice V. Janovice 15:0  
  Chotýšany B Velíš 4:1   Postupice Maršovice 2:4  
  Budenín Soběhrdy B 1:2   Benešov B Mezno 8:9  
  SK Přestavlky Mezno B 2:3   Teplýšovice Bystřice 1:4  
                 
  9.kolo       9.kolo      
  Olbramovice B SK Přestavlky 4:4   J./Velíš Sedlec-Prčice 11:9  
  Louňovice Budenín 3:0   Maršovice Bystřice 0:16  
  Soběhrdy B Postupice B 4:1   V. Janovice Votice 1:20  
  Velíš Sok. Přestavlky 5:1   Postupice Olbramovice 1:7  
  Mezno B Popovice B 3:2   Teplýšovice Benešov B 2:7  
  Myslič Chotýšany B 5:1   Ratměřice Mezno 9:4  
                 
  10.kolo       10.kolo      
  Popovice B Olbramovice B 1:5   Benešov B J./Velíš 5:1  
  Postupice B Louňovice 2:1   Sedlec-Prčice Maršovice 25:0  
  Sok. Přestavlky Budenín 4:3   Bystřice V. Janovice 22:0  
  Velíš Myslič 3:1   Votice Postupice 14:1  
  SK Přestavlky Soběhrdy B 0:5   Olbramovice Ratměřice 4:10  
  Chotýšany B Mezno B 9:1   Mezno Teplýšovice 3:3  
                 
  11.kolo       11.kolo      
  Olbramovice B Chotýšany B 3:1   J./Velíš Mezno 4:2  
  Louňovice SK Přestavlky 1:2   Postupice Bystřice 1:12  
  Soběhrdy B Popovice B 2:0   V. Janovice Maršovice 5:6  
  Mezno B Velíš 4:2   Teplýšovice Olbramovice 4:2  
  Budenín Postupice B 3:2   Sedlec-Prčice Benešov B 4:15  
  Myslič Přestavlky B 1:1   Ratměřice Votice 7:4