Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Heřmaniček nepřivezly naše týmy ani bod

4. 11. 2007

3.11.2007

12.kolo III.tř sk. B

Heřmaničky A - Velíš A  3:0 (1:0)

Krutý výsledek...

A mužstvo chtělo v Heřmaničkách potvrdit první příčku v tabulce.Bohužel první trhliny v tomto plánu se začaly tvořit velmi záhy.Přesně ve 3.minutě zápasu,kdy domácí útočník zachytil dlouhý pas za naší obranu a domácí tak vedli 1:0!To hodně poznamenalo výkon našich hráčů,během deseti minut se ale zvedli a začali domácí Fotogaleriepřehrávat.Naše největší šance z prvního poločasu se udála ve 25.minutě,F.Vlasák trefil z přímého kopu břevno,odražený míč vracel do branky P.Červeňák,ale i on trefil pouze břevno.Ve druhém poločase si naše mužstvo vytvořilo řadu gólových šancí,ale branky paradoxně stříleli domácí.Druhou branku vstřelili v 70.minutě,brance ale předcházel jasný faul bez míče na Honzu Spurného,který otřesně pískající rozhodčí neviděl.Pan rozhodčí za celý zápas neviděl spoustu věcí,některé nechtěl vidět a některé viděl pouze on...Domácí jsme po druhé inkasované brance zmáčkli, z tlaku jsme dokázali vytěžit  dvě velké šance,které bohužel M.Řezníček neproměnil.Domácím vyhovovala hra na brejky - v 83. minutě dokázali proměnit jeden z nich a bylo vymalováno.Výsledek sice průběhu zápasu moc neodpovídá,každopádně domácí dokázali proměňovat šance a proto zvítězili zaslouženě.

Rozhodčí: Černý

Branky: -

Sestava: M.Štika - P.Jiráček#, L.Prokop#, Jiří Spurný , T.Baťka -M.Řezníček , O.Štika ,M.Janáček , F.Vlasák - P.Červeňák, P.Mach

Střídání: 20.min. Jan Spurný za P.Jiráčka (zranění),60. J.Poupě za P.Červeňáka

 

3.11.2007

12.kolo  IV.tř. sk. B

Heřmaničky B - Velíš B  2:1 (1:0)

Fotbalová bída bez bodu...

V zápase nebylo vidět moc fotbalových momentů,ke kvalitě rozhodně nepřidal rozhodčí,který některými rozhodnutími přiváděl všechny kolem do úžasu...Domácí začali dobře a v 10.minutě vedli 1:0.Naše mužstvo nedokázalo do konce poločasu gólově odpovědět,takže do kabin odcházelo s jednogólovým mankem.Domácím se ale vydařil i vstup do druhého poločasu,v 50.minutě už vedli o dvě branky...Naše mužstvo se dokázalo prosadit v 60.minutě,kdy M.Peška nádhernou střelou z přímého kopu vymetl pavučinu v heřmanické brance.Bohužel do konce zápasu už si naši hráči nevytvořili žádnou větší šanci a nedosáhli tak ani na bodík za remízu.

Rozhodčí: Černý

Branky: 60. M.Peška

Sestava: M.Štika - J.Řezníček, M.Peška,  J.Sedláček#, J.Urban, - P.Havel , Jan Spurný, J.Kolář, M.Spurný# - L. Buchal, M.Mach

Střídání: 62.min. J.Buchal za M.Pešku,65. Pa. Brabenec za L.Buchala, 85.A.Urban za M.Macha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jojo

(Mac, 5. 11. 2007 16:54)

Né asi - kdybychom proměnili šance,mohl si ten šulin pískat co chtěl...

šilene dva zapasy

(fcv, 5. 11. 2007 14:43)

asi nepovedený výkon pana rozhodčího nas pohřbyl!!ale nemůžeme to hazet jen ne sudiho.taky nase neproměnené šance mohly vysledek ovlivnit!!je to škoda