Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyloupili jsme Bílkovice, vezeme tři body za výhru 3:2!

24.3.2012

14.kolo III.tř sk. B

Bílkovice - Velíš 2:3 (1:3)

Překvapení kola a zasloužené body ...

 

Naším prvním soupeřem po zimní přestávce byl lídr soutěže a v bodový úspěch našeho týmu věřil málokdo. Velíšské mužstvo ale hned od začátku zápasu dokazovalo, že si do Bílkovic rozhodně nepřijelo pro výprask. Už v 5. minutě měl na hlavě vedoucí branku O. Beránek, ale z tutové pozice hlavičkoval nad břevno. Ve 13. minutě už jsme udeřili - P. Jiráček se vydal na výlet z obrany, před vápnem se dostal k odraženému míči a pěknou křižnou střelou nedal golmanovi šanci  - 0:1! Domácí hráče branka hodně zaskočila a působili velice zakřiknutým a bázlivým dojmem. To naše mužstvo hrálo v pohodě a brzy přišla další gólová odměna. Ve 20. minutě domácím nevyšla ofsajdová past, J. Kováč si posunul balón na hranici vápna a táhlou střelou zvýšil na 0:2! A to ještě nebylo vše, ve 27. minutě se J. Kováč prosadil znovu a domácí nevěděli čí jsou - 0:3! Opaření bílkovičtí hráči navíc mohli inkasovat ještě další branky, ale pokusy L. Buchala a O. Beránka již bohužel síť nerozvlnily...Bílkovice si první poločas vlastně nevytvořili šanci a přesto dokázali v závěru první části vstřelit gól. Ve 43. minutě propadl nepovedený rohový kop až na naší brankovou čáru a tam se odrazil od domácího hráče za lajnu - 1:3. Druhý poločas se očekával tlak domácích. Ten se dlouho nedostavoval. Ač byli domácí aktivnější, náš tým se soustředil na defenzívu a bílkovické do šancí nepouštěl. Šance si začali domácí vytvářet až zhruba po 70. minutě, k některým jim kapánek dopomohl i pan rozhodčí... Náš tým se už vepředu příliš neprosazoval, ale i tak přišlo několik akcí, které mohli skončit brankou ( V. Ivanov, M. Spurný). Po 80. minutě už domácí naše mužstvo zatlačili a začali se rojit i nebezpečné standardky před naším pokutovým územím. Se všemi jsme si poradili, až přišel v 83. minutě roh (který však neměl být...) a z něho Bílkovice gólově udeřili - záložník hlavičkoval z malého vápna a prostřelil M. Štiku - 2:3! Ke konci jsme se trochu strachovali o 3 body, ale ty jsme nakonec sbalili a odvezli s sebou do Velíše!

Tři body, se kterými počítal asi málokdo, jsme si plně zasloužili. První poločas jsme hráli velice dobře a v útoku jsme byli až nevídaně produktivní. Zaskočení domácí toho vyjma posledních patnácti minut zápasu moc nepředvedli... Jen tak dál!

 

Rozhodčí: Murgač

Branky Velíše: 13. P. Jiráček, 20. a 27. J. Kováč

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach(ŽK), P. Jiráček - M. Hons, J. Spurný, O. Štika(C), L. Buchal(ŽK) - O. Beránek(ŽK), J. Kováč

Střídání: 50. V. Ivanov za J. Spurného,75. M. Spurný za O. Beránka, 80. J. Řezníček za L. Buchala

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139