Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vstup do nové sezóny se velíšským týmům nepovedl

19.8.2007

1.kolo III.tř sk. B

Miřetice B - Velíš A  2:0 (1:0)

Stará bolest - neproměňování šancí...

Zápas s nováčkem soutěže byl v prvním poločase poměrně vyrovnaný, bohužel naši hráči totálně propadli v koncovce.Domácí na naše mužstvo chtěli vlétnout,prvních deset minut nás přehrávali.V 15.minutě se do první šance dostal P.Mach,vynikající balon od M.Kocourka za obranu dobře zpracoval,ale jeho střelu brankář vyrazil zpět před našeho útočníka.Ten ovšem v ještě lepší pozici přestřelil...Ve 20.minutě se ke slovu dostali domácí,M.Štika ale výborným zákrokem zasáhl.Ve 25.minutě se po pěkné kombinaci s M.Janáčkem dostal do velké šance O.Štika,ale pálil pouze do brankáře. Ve 40.minutě se do obrovské příležitosti probil M.Řezníček,vyběhnutého brankáře přehodil,ale míč šel vedle branky...Fotbalový bůh se na naše pohrdání šancemi už nemohl dívat a tak přišlo otřepané "nedáš-dostaneš" -  ve 42.min. domácí záložník hladce prošel přes tři naše hráče,předložil míč na vápno útočníkovi a ten poslal domácí do vedení - 1:0.Pak to zkoušel z přímáku ještě L.Prokop,ale domácí golman neměl s jeho střelou problém. Druhý poločas už domácím začal trochu docházet dech a naše mužstvo mělo mírnou převahu.Z té vyplynulo několik standartních situací,ale jejich zahrávání bylo žalostné.V 60.minutě se dostal za obranu P.Mach,postupoval sám na brankáře,ale pálil pouze do jeho rukavic...Pak jsme si vytvořili ještě několik nadějných situací,které jsme ale bohužel nedotáhli do konce.Domácí se od 70.minuty začali soustředit na bránění a vyráželi do brejků.Naše útočná snaha pak připomínala dobývání jako v házené - domácí hráči obestavili velké vápno a při zachycení míče posílali dlouhé pasy na rychlé útočníky.V 73.minutě po závaru před domácí brankou nastřelil M.Janáček břevno.No a pak přišla 75.minuta,rychlý brejk domácích a zvýšení na 2:0... Od 80.minuty jsme hráli se třemi až čtyřmi útočníky vepředu,ale naše snaha s výsledkem něco udělat se postupně měnila v křeč,kterou ukončil až závěrečný hvizd rozhodčího.

Rozhodčí: Bačinský

Branky: -

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný, J.Poupě - M.Janáček, Jan Spurný, O.Štika, F.Vlasák# - M.Řezníček , P.Mach

Střídání: 80.minuta M.Spurný za Jana Spurného

 

18.8.2007

1.kolo  IV.tř. sk. B

Budenín - Velíš B  5:0 (3:0)

Dva vstřelené góly,ale do naší branky ...


Budenín byl lepším týmem,přesto je vysoká porážka krutá. Dvě branky domácích nešťastně vstřelil J.Urban,třetí branku jsme domácím připravili také sami,když po hrubce obrany dostal domácí hráč "namazáno" a bylo hotovo.Svoje zaváhání mohl alespoň částečně napravit J.Urban,ale z přímého kopu pálil pouze do břevna.Domácí ve druhém poločase přidali ještě dvě branky,bohužel několik našich šancí zůstalo nevyužito.

Rozhodčí: Rathan

Branky: -

Sestava: T.Gruber - P.Setnička, J. Řezníček, R.Jiráček,  J.Urban - J.Buchal ml., M. Peška  , M.Spurný ,J.Kolář  - Jan Spurný, M.Mach

Střídání: 45.minuta Petr Brabenec za R.Jiráčka, 50. Pavel Brabenec za M.Pešku, 65. L.Buchal za M.Spurného

 
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 10
Celkem: 356565
Měsíc: 5436
Den: 234