16.9.2012

4. kolo III.tř sk. B

Velíš -  Kondrac B  1:4 (1:2)

Nedaří se, nedaří...

BV derby s Kondrací jsme hned od začátku tahali za karatší konec, hosté byli od začátku velice aktivní a ze třech akcí, které podnikli mohli vstřelit branky - dvskrát nás podržel M. Štika, jednou zacinkala tyč. Ve 20. minutě ale využili hosté naší chyby a ztrátu míče před naším vápnem potrestali první brankou. Za 15. minut bylo ještě hůř, P. Mach fauloval ve vápně a kopala se penalta! Kondracký exekutor se nemýlil a bylo to 0:2! Pak jsme mohli snížit, ale navrátilec do sestavy T. Baťka střílel z vyložené pozice pouze slabě a především mimo. Posledních 5 minut prvního poločasu patřilo našemu týmu, povedlo se nám několik akcí, ale až ta poslední vedla k brance - J. Kováč potáhlů míč do vápna, jeho centr byl sražen rukou hostujícího obránce a rozhodčí ukázal na penaltový puntík! L. Prokop jako exekutor nezklamal a do šaten se šlo za stavu 1:2. Druhý poločas jsme začali aktivněji než ten první, nedokázali jsme si ale vytvořit větší šanci. Několikrát jsme mohli zahrozit alespoň po standardkách, ale ani z nich nic nebylo. V 70. minutě jsme rozehráli přímák za vápnem hostí tak špatně, že kondračtí vyrazili do bleskového protiútoku a zvýšili na 1:3... Naše mužstvo pak hodně uvadlo a ke konci zápasu se doslova protrápilo. Museli jsme čelit několika nebezpečným akcím, v 85. minutě jsme inkasovali počtvrté a většina hráčů již čekala na milosrdný konečný hvizd ...

Těch málo světlých okamžiků v zápase rozhodně nemohlo stačit na nějaký ten bod, hosté byli ve všech ohledech lepší a derby zvládli s přehledem...

Rozhodčí: Macháček

Branky Velíše: 44. L. Prokop (z pen.)

Sestava: M. Štika - L. Prokop,  R. Jiráček , P. Mach(ŽK), J. Kolář -  L. Buchal , M. Hyský, O. Štika(C), J. Buchal - J. Kováč, T. Baťka

Střídání: 70. D. Zdobinský za T. Baťku, 75. J. Urban za J. Buchala

Velíšský hráč zápasu dle diváků: M. Štika