Všechny týmy bez bodu, áčko opět nevstřelilo branku

28.4.2013

17. kolo III.tř sk. B

Křivsoudov - Velíš 3:0 (1:0)

Opět s nulou ...

Vzhledem k naší bilanci na hřišti Křivsoudova jsme moc s body nepočítali, bod by byl úspěch. První poločas to ještě vypadalo, že by to nemusel být nereálný úkol. Hrál se vyrovnaný fotbal, domácí jsme nepouštěli k zakončení a sami jsme mohli jít do vedení. Jenže ve 25. minutě nevyužil J. Kováč super šanci a na dvakrát neuspěl... A jak to ve fotbale bývá, za několik minut jsme byli ztrestáni - ve 30. min. nás domácí překvapili rychlým rozehráním akce a míč dovezli skoro až do branky - 1:0. Druhý poločas jsme už nehráli dobře a domácí se pomalu ale jistě dostávali do tlaku, my jsme nedokázali podržet míč a spíše jsme bránili. Není tedy divu, že v 70. minutě jsme byli potrestáni druhým gólem. Naše akce většinou končili před domácím vápnem, nebo slabou či nepřesnou střelou. Pár minut před koncem ještě domácí přidali třetí branku z penalty (faul) a bylo hotovo.

První poločas jsme měli proměnit tutovku a zápas by možná vypadal jinak. Na možná se ale nehraje a domácí si pak ve druhém poločase v klidu utkání pohlídali a přidali další branky. Náš gólový půst už se protáhl na 360 minut ...

Rozhodčí: Berenda

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika - L. Prokop, R. Jiráček(ŽK), P. Mach, J. Buchal(ŽK) - L. Smítka, J. Spurný, O. Štika (C), M. Řezníček - D. Toula(ŽK), J. Kováč

Střídání: 65. M. Peška za M. Řezníčka, 70. M. Spurný za D. Toulu