Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechny tři velíšské týmy prohrály

29.5.2011

23.kolo III.tř sk. B

  Jankov - Velíš A  2:1 (1:1)

Obehraná jarní písnička - spálené šance...

 

Do Jankova neodjíždělo naše mužstvo v nejlepší pohodě, chybělo několik hráčů a někteří nastoupili i s menším zraněním nebo omezením. Rozhodně se ani nečekalo, že by náš tým mohl ze hřiště lídra soutěže přivézt nějaké body. Pokud někdo nějakou naději měl, už ve druhé minutě zápasu jím musela otřást gólová akce domácích - míč po rohu jednoduše proskotačil našim vápnem a domáci šli snadno do vedení - 1:0. Jenže naše mužstvo nechtělo nechat kůži lacino a už v 8. minutě bylo vyrovnáno - O.Štika si naskočil na roh L. Buchala a hlavou srovnal - 1:1. Ve 13. minutě se dostali do dobré příležitosti ještě domácí, ale hlavička jejich útočníka šla vedle. Domácí se pak dlouho nemohli prosadit, naše mužstvo jim bylo zcela vyrobnaným soupeřem. Jankovští očekávali jednoduchý zápas, vylepšení skóre, ale to se nějak nedostavovalo. A tak hru přitvrdili, několikrát úplně zbytečně dohrávali souboje (nesmyslně párkrát zajeli i do M.Štiky v brance). Hra se tak kouskovala a jen díky nepozornosti hlavního rozhodčího hráli domácí ještě v jednenácti. Na konci poločasu jsme mohli domácím ještě více pocuchat nervy : V. Dimitrov posunul míč na J. Kováče a ten postupoval sám na brankáře! Jenže opět potvrdil, že na jaře se mu střelecky nedaří - ve 100% příležitosti pálil vedle... Druhý poločas jsme byli aktivnější a nebezpečnější. V 55. minutě prověřil střelou z úhlu golmana L. Buchal. V 60. minutě se dostal do další tutovky J. Kováč, ale místo střely se utopil v kličkách. V 75. minutě dali o sobě po dlouhé době vědět i domácí, ale M. Štika předvedl super zákrok. V 80. minutě to z 15. metrů zkoušel O. Štika ale jeho pokus golmana nepřekvapil. V 85. minutě měl na hlavě vedoucí branku T. Janáček, hlavičkoval těsně vedle. V 87. minutě předvedl další výborný zákrok M. Štika a domácí se dostali k závěrečnému tlaku. Ten vyvrcholi v 89. minutě, kdy se po sérii rohů trefil hlavou nehlídaný domácí útočník...

   

   

Rozhodčí:  Černý

Branky Velíše:   8. O.Štika

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, T. Janáček, M. Spurný -  Jos. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - J. Kováč, V. Dimitrov

Střídání:  nikdo (připravení M. Peška a A.Urban do hry nezasáhli)

 

 

 

28.5.2011

23.kolo IV.tř sk. C 

  Zdislavice B - Velíš B  4:1 (1:1) 

Výprava v jedenácti lidech...

 

V sobotu 28. května se ve Velíši konal Cyklorytíř 2011 a to poznamenalo i účast na venkovním zápase ve Zdislavicích. Do Zdislavic odjelo pouze 11 hráčů a nikdo z realizačního týmu, takže mávat nakonec museli oba domácí pomezní... Naše mužstvo se dostalo šťastně do vedení, v 15.minutě skončil dlouhý aut do vápna od J. Buchala po teči v brance - 0:1. V závěru prvního poločasu jsme ale o vedení přišli, po nedůrazu v obraně bylo vyrovnáno. Druhý poločas už patřil domácím, ti si ale často lámali zuby na M. Štikovi v brance. V 70. minutě pustil "náš" domácí pomezní akci, která hodně zaváněla ofsajdem a bylo to 2:1. Domácí pak během deseti minut přidali dvě branky a bylo po zápase.       

 

Rozhodčí: Januš

Branky Velíše:  15. vlastní po autu J. Buchala 

Sestava: M. Štika - J. Hons, R. Jiráček, M. Spurný, Jos. Buchal - J. Šebesta, V. Trifonov, V. Dimitrov, A. Urban - Jan Spurný, L. Novotný

 

 

  

 

17.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

   Kondrac  Velíš   6:1 (2:1)

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227