Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechny tři velíšské týmy opět bez bodů

14. 9. 2009

12.9.2009

4.kolo III.tř sk. B

Popovice - Velíš A  4:3 (2:2)

K remíze chyběla minuta ...

Do Popovic jsme odjížděli s vědomím, že nemáme co ztratit. Domácí na nás vlétli hned od začátku zápasu a našim hráčům dělal veliké problémy především jejich pohyb a rychlý přechod do útoku. Z dvou podobných akcí jsme dostali v rozmezí 10. a 15. minuty dvě branky a nevypadalo to s námi zrovna růžově. Pak jsme ale začali víc bojovat, lépe kombinovat a přicházeli šance. Ve 25. minutě jsme vstřelili kontaktní branku - pas M. Kocourka prodloužil P. Mach na Honzu Spurného a ten podél golmana snížil na 1:2! Naše mužstvo ožilo a už za 5 minut mohlo přidat další branku, ale T. Baťka z dobré pozice hlavičkoval vedle. Ve 40.minutě vybojoval L. Buchal míč a poslal ho do vápna, kde ho z voleje trefil T. Baťka přesně k tyči a bylo vyrovnáno - 2:2. Druhý poločas začal podobně jako ten první, domácí naše mužstvo přitlačili a vytvářeli si nebezpečné akce. Zejména jejich standardky znamenaly pro naše zadní řady velikou hrozbu. Bohužel v 62. minutě jsme jednu takovou situaci neubránili a prohrávali jsme 3:2. Domácí se čím dál víc tlačili na naší polovinu, což nám dávalo dobré brejkové příležitosti. Smůla, že jsme žádnou nedokázali dotáhnout do gólového konce. Až domácí brankář nám pomohl k brance - jeho nepovedený odkop zachytil P. Mach a předložil na malé vápno T. Baťkovi, který míč uklidil do sítě - 3:3! Našemu týmu pomalu docházely síly a domácí ucítili šanci na závěrečný tlak - spálili 2 dobré příležitosti a když už to vypadalo, že zápas spěje k remízovému konci, udeřili popovičtí počtvrté - v 89. minutě využil domácí útočník chybného vyběhnutí našeho golmana a hlavou odstartoval domácí radost a velíšský bezbodový smutek...

Rozhodčí: Černý

Branky:   25. Jan Spurný, 40. a 75. T.Baťka

Sestava: M.Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, J. Kolář, J.Řezníček# -  Jan Spurný, P. Jiráček #,J. Zmrhal, L. Buchal - T. Baťka, P. Mach#

Střídání:  70. O. Štika za L. Buchala

 

 

12.9.2009

4.kolo IV.tř sk. B

Jankov B - Velíš B  2:0 (2:0) 

Mysleli jsme na body, nebylo nic...

Zápas jsme začali velmi špatně , domácí jsme sami posadili na koně dvěma velkými chybami. První naší hrubku domácí potrestali už v 6.minutě a po dalším kiksu v 16.minutě vedli již 2:0... I přes slátanou sestavu našeho týmu jsme si dokázali vytvořit několik nadějných příležitostí, ale nestálo při nás štěstí  (břevno po hlavičce R. Jiráčka, několik střel těsně vedle). Domácí si pak ve druhém poločase vítězství pohlídali i díky tomu, že jsme posledních 15 minut hráli oslabeni o vyloučeného hráče. 

Rozhodčí: Konvička

Branky:  -

Sestava: M. Štika  -  R.Jiráček, Jiří Spurný#, J. Urban#, J. Sedláček - M. Hons, F. Vlasák, Pav. Brabenec, J. Buchal - Pe. Brabenec, M. Mach


Střídání: 50. J. Bureš## (75.ČK) za  Pa. Brabence, 65. P. Šimánek za Pe. Brabence

3.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Mezno  0:9 (0:6) 

Nebylo co řešit...

Naši žáčci proti fotbalovějším a urostlejším soupeřům moc šancí neměli a to se také projevilo na výsledku.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář