Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězný víkend obou mužstev se skóre 14:0 !

28.9.2008

6.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Čechtice  3:0 (1:0)

Povinné vítězství...

Proti trápícím se Čechticím,které opanovali úplný chvost tabulky,nemohlo naše mužstvo brát nic jiného než vítězství.Už ve 4.minutě mohl využít minely hostů při odkopu M.Řezníček,ale sám proti brankáři neuspěl.Pak to dvakrát zkoušel střelami ze střední vzdálenosti M.Janáček - poprvé minul,podruhé mu brankář povedenou střelu vyrazil na roh.V 10.minutě jsme se dočkali - střelu P.Macha tečoval do protipohybu gólmana M.Řezníček a zaslouženě jsme vedli 1:0.I nadále jsme byli aktivnější, v 15.minutě mohl zvýšit P.Mach,ale  ve 100% šanci netrefil ideálně míč a nepochopitelně minul odkrytou fotogaleriebranku.Další příležitosti přišly ze standardek,ale ani navrátilec F.Vlasák,ani L.Prokop z několika přímáků neuspěli.Hosté zahrozili za celý poločas pouze jednou,ale zato vydatně.Z přímého kopu trefil jejich obránce spojnici břevna a tyče naší branky!Druhý poločas jsme nezačali dobře a nechali hosty hrát a to se nám mohlo vymstít.V 55.minutě se čechtický útočník ocitl sám v prostoru mezi našimi vápny ,ale naštěstí pro nás ve vyložené pozici selhal a přestřelil.Toto varování na naše mužstvo zabralo,a během chvilky už jsme hosty opět začali přehrávat a začali se dostávat do gólových šancí.Nejprve těsně minul branku hostí O.Štika,pak dokonce jeho střela olízla tyčku.V 62. se poprvé nepřesně zastřeloval P.Jiráček.Druhý pokus v 65.minutě mu ale vyšel a krásnou střelou zvýšil na 2:0!Za dalších 5 minut mohl "Jiry" přidat další branku,ale hlavičku z malého vápna nasměroval jen do čechtického brankáře.Jak přesně hlavičkovat mu názorně předvedl O.Štika,který v 73.minutě zvýšil již na 3:0 a bylo vymalováno.Hosté se už na odpor nezmohli,naopak mohli ještě po několika našich akcích inkasovat,ale skóre už se nezměnilo.

Rozhodčí: Mrázek

Branky: 10.M.Řezníček, 65. P.Jiráček, 73.O.Štika

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček - M.Janáček, Jan Spurný, O.Štika, F.Vlasák - P.Mach, M.Řezníček

Střídání: 40.min. P.Jiráček za M.Janáčka (zranění), 75. Jiří Spurný za F.Vlasáka, 85.L.Buchal za P.Macha

Hráč zápasu podle diváků: M.Kocourek

 

27.9.2008

6.kolo IV.tř sk. C

 Velíš B - Jablonná B  11:0 (8:0)

Jako kočka s myší...

Soupeř přijel k tomuto zápasu pouze v 9 lidech a podle toho to také pro něj dopadlo...Naše mužstvo si s hosty pohrávalo jak kočka s myší - hattrickem začal brankostroj M.Mach a ostatní střelci se postupně přidávali.Není divu,že do poločasu hosté inkasovali osmkrát...Druhý poločas už tolik branek nepadlo,ale příležitostí si naše mužstvo vytvořilo minimálně na tři zápasy.

Rozhodčí: Blahušek

Branky: 10.,15. a 20.M.Mach,22. Jiří Spurný,23. M.Spurný,30. z pen. Jan Spurný, 35. P.Havel, 40. V.Dobrý, 60. a 70. J.Urban, 80. z pen. P.Jiráček

Sestava: M.Ježek -  Jiří Buchal, Josef Buchal, T.Gruber#, J.Urban - Jan Spurný,  Jiří Spurný, L.Buchal, P.Havel  - M.Spurný ,  M.Mach

Střídání: 25.min. V.Dobrý za M.Spurného, 45.P.Jiráček za Jiřího Buchala, 50. Pavel Brabenec za Jana Spurného

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 5
Celkem: 356566
Měsíc: 5436
Den: 234