Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězný víkend a šest bodů pro Velíš

18.10.2009

9.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Postupice  3:2 (1:2)

Bojovný výkon a zasloužená výhra...

Zápas jsme nezačali moc dobře, problémy nám dělala rychlost postupických hráčů, bleskové rozehrávání jejich standardek a dlouhé centry za naší obranu. V 10. minutě jsme po rychlé akci inkasovali - M. Ježek ještě první pokus hostujícího hráče dokázal zneškodnit, na dorážku už ale nestačil. Ve 25. minutě se navíc zranila opora našich zadních řad M. Kocourek a na hřiště tak musel "železný" Jirka Buchal.Ve 30. minutě jsme se dostali do první větší šance, střelu z dálky neudržel postupický golman a L. Buchalovi zkazil gólovou radost obránce, který míč tečoval nad branku. Ve 40. minutě poslal oblouček do vápna O. Štika, J. Zmrhal zatáhl balon a předložil před prázdnou branku J. Spurnému, který ve skluzu vyrovnal na 1:1! Radost nám ale nevydržela moc dlouho, ve 43. minutě fauloval ve vápně T. Baťka a hosté kopali penaltu! J. Kunc nedal M. Ježkovi šanci a poločasové skóre tak vyznělo příznivěji pro Postupice. Vstup do druhého poločasu nám ale vyšel náramně. V 50. minutě prošel po pravé straně přes tři hráče L. Buchal až do vápna a z úhlu propálil golmana mezi nohama - 2:2! Už za pět minut jsme mohli jít do vedení, P. Mach ale nevyužil úspěšného dotírání  J. Zmrhala  na golmana a ve velké příležitosti zklamal. V těchto fázích zápasu bylo naše mužstvo lepší a hosty znatelně přitlačilo. Postupičtí už se nedostávali k ohrožení naší branky, přesto ještě do konce zápasu podnikli několik nepříjemných protiútoků. Rozuzlení zápasu přišlo v 83. minutě, O. Štika připravil míč pro P. Macha a ten jej z 15 metrů poslal pod břevno postupické branky - 3:2.

Rozhodčí: Mrázek

Branky:   40. J. Spurný, 50. L. Buchal, 83. P. Mach

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  25. J. Buchal za M. Kocourka (zranění), 55. M. Hons za M. Spurného, 85. Jos. Buchal za J. Zmrhala

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  L. Buchal17.10.2009

9.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Neustupov  4:1 (2:1) 

Proti deseti vítězně...

Hosté přijeli pouze v deseti lidech a našemu týmu se tak zvýšila naděje na bodový úspěch s papírově silnějším soupeřem. Od začátku byl náš tým aktivnější a už v 15. minutě šel do vedení - po závaru ve vápně neustupovský obránce tečoval naší střelu a bylo to 1:0. Navíc za pět minut poté napřáhl M. Spurný a pěknou střelou poslal náš tým už do dvoubrankového vedení! Od té chvíle ale naše mužstvo vyklidilo pole, v hlavách už se naši hráči viděli jak slaví jasné vítězství, které už se proti deseti samo ukope. Jenže hosté nic nezabalili a naší nesoustředěnost potrestali už ve 25. minutě brankou na 2:1! I v deseti hosté hráli dobře a naši hráči s námahou odvraceli jejich útoky. Naše akce ale už moc nebezpečné nebyly a do šaten se tak šlo za stavu 2:1. Druhý poločas se obraz hry moc nezměnil, hosté i v deseti byli nebezpeční a náš tým si dlouho nemohl vytvořit větší šanci. Od 70. minuty ale hosté už začali trochu " šlapat vodu" a v 75. jsme se konečně opět prosadili - na 3:1 zvýšil nekompromisní hlavičkou T. Gruber! Pár minut před koncem ještě s přehledem zakončil samostatnou akci Honza Spurný a o výsledku bylo rozhodnuto.

Rozhodčí: Berenda

Branky:  15. vlastní, 20. M. Spurný, 75. T.Gruber, 85. Jan Spurný

Sestava: M. Štika  -  R. Jiráček, Josef Buchal, J. Urban, J. Sedláček - M. Hons, M. Peška, Jiří Spurný, L. Buchal - M. Spurný, M. Mach


Střídání: 45. T. Gruber# za J. Sedláčka, 55. F. Vlasák za L. Buchala, 70. Jan Spurný za M. Pešku


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 357578
Měsíc: 5909
Den: 189