Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězný víkend a šest bodů pro Velíš

19. 10. 2009

18.10.2009

9.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Postupice  3:2 (1:2)

Bojovný výkon a zasloužená výhra...

Zápas jsme nezačali moc dobře, problémy nám dělala rychlost postupických hráčů, bleskové rozehrávání jejich standardek a dlouhé centry za naší obranu. V 10. minutě jsme po rychlé akci inkasovali - M. Ježek ještě první pokus hostujícího hráče dokázal zneškodnit, na dorážku už ale nestačil. Ve 25. minutě se navíc zranila opora našich zadních řad M. Kocourek a na hřiště tak musel "železný" Jirka Buchal.Ve 30. minutě jsme se dostali do první větší šance, střelu z dálky neudržel postupický golman a L. Buchalovi zkazil gólovou radost obránce, který míč tečoval nad branku. Ve 40. minutě poslal oblouček do vápna O. Štika, J. Zmrhal zatáhl balon a předložil před prázdnou branku J. Spurnému, který ve skluzu vyrovnal na 1:1! Radost nám ale nevydržela moc dlouho, ve 43. minutě fauloval ve vápně T. Baťka a hosté kopali penaltu! J. Kunc nedal M. Ježkovi šanci a poločasové skóre tak vyznělo příznivěji pro Postupice. Vstup do druhého poločasu nám ale vyšel náramně. V 50. minutě prošel po pravé straně přes tři hráče L. Buchal až do vápna a z úhlu propálil golmana mezi nohama - 2:2! Už za pět minut jsme mohli jít do vedení, P. Mach ale nevyužil úspěšného dotírání  J. Zmrhala  na golmana a ve velké příležitosti zklamal. V těchto fázích zápasu bylo naše mužstvo lepší a hosty znatelně přitlačilo. Postupičtí už se nedostávali k ohrožení naší branky, přesto ještě do konce zápasu podnikli několik nepříjemných protiútoků. Rozuzlení zápasu přišlo v 83. minutě, O. Štika připravil míč pro P. Macha a ten jej z 15 metrů poslal pod břevno postupické branky - 3:2.

Rozhodčí: Mrázek

Branky:   40. J. Spurný, 50. L. Buchal, 83. P. Mach

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  25. J. Buchal za M. Kocourka (zranění), 55. M. Hons za M. Spurného, 85. Jos. Buchal za J. Zmrhala

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  L. Buchal17.10.2009

9.kolo IV.tř sk. B

Velíš B - Neustupov  4:1 (2:1) 

Proti deseti vítězně...

Hosté přijeli pouze v deseti lidech a našemu týmu se tak zvýšila naděje na bodový úspěch s papírově silnějším soupeřem. Od začátku byl náš tým aktivnější a už v 15. minutě šel do vedení - po závaru ve vápně neustupovský obránce tečoval naší střelu a bylo to 1:0. Navíc za pět minut poté napřáhl M. Spurný a pěknou střelou poslal náš tým už do dvoubrankového vedení! Od té chvíle ale naše mužstvo vyklidilo pole, v hlavách už se naši hráči viděli jak slaví jasné vítězství, které už se proti deseti samo ukope. Jenže hosté nic nezabalili a naší nesoustředěnost potrestali už ve 25. minutě brankou na 2:1! I v deseti hosté hráli dobře a naši hráči s námahou odvraceli jejich útoky. Naše akce ale už moc nebezpečné nebyly a do šaten se tak šlo za stavu 2:1. Druhý poločas se obraz hry moc nezměnil, hosté i v deseti byli nebezpeční a náš tým si dlouho nemohl vytvořit větší šanci. Od 70. minuty ale hosté už začali trochu " šlapat vodu" a v 75. jsme se konečně opět prosadili - na 3:1 zvýšil nekompromisní hlavičkou T. Gruber! Pár minut před koncem ještě s přehledem zakončil samostatnou akci Honza Spurný a o výsledku bylo rozhodnuto.

Rozhodčí: Berenda

Branky:  15. vlastní, 20. M. Spurný, 75. T.Gruber, 85. Jan Spurný

Sestava: M. Štika  -  R. Jiráček, Josef Buchal, J. Urban, J. Sedláček - M. Hons, M. Peška, Jiří Spurný, L. Buchal - M. Spurný, M. Mach


Střídání: 45. T. Gruber# za J. Sedláčka, 55. F. Vlasák za L. Buchala, 70. Jan Spurný za M. Pešku


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář