Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězná sobota a neděle pro Velíš

16.9.2007

5.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Čechtice  2:1 (0:1)

Další neproměněná penalta ...

Ze začátku se hrál nezáživný fotbal, obě mužstva jen nakopávala balon dopředu, u hráčů nebylo vidět moc chuti hrát.První větší šance ke vstřelení branky tak přišla až ve 20. minutě.To zahrál čechtický hráč ve vápně rukou a rozhodčí pískal penaltu. K ní se postavil L.Prokop,ale bohužel pro nás pálil vedle...Pak se také osmělili hosté, ve 30.minutě lízla střela jejich záložníka tyč.Do vedení mohl jít náš tým, ve 35.minutě nepřehodil z úhlu brankaře M.Řezníček,pak to několikrát ze střední vzdálenosti zkoušel P.Červeňák,ale brankář hostí byl na místě.Ve 40.minutě jsme ve středu pole přišli zbytečně o míč a hosté založili akci,na jejímž konci se ocitl jejich útočník sám na malém vápně a nedal M.Štikovi šanci - 0:1!Druhý poločas jsme byli aktivnější a více se tlačili dopředu.V 55.minutě se po standartce dostal k míči M.Řezníček a z úhlu propálil brankáře - 1:1!Hosté se pak k ohrožení naší branky moc nedostávali,naše obrana hrála spolehlivěji než v prvním poločase.V 65.minutě se do dobré příležitosti dostal P.Mach,ale zblízka přestřelil.V 72.minutě se od středového kruhu rozběhl P.Červeňák,obešel dva hráče,za vápnem napřáhl a na jeho střelu byl čechtický golman krátký - 2:1.Za několik minut se do šance dostali hosté,ale střela jejich útočníka šla vedle.Pojistit vítězství jsme si mohli v 80.minutě,ale  P.Mach místo přihrávky na osamoceného O.Štiku volil střelu,která byla hodně nepřesná.

Rozhodčí: Ptáček

Branky: 55. M.Řezníček, 72. P.Červeňák

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný, J.Poupě - T.Baťka , P. Jiráček, O.Štika, F.Vlasák - P.Červeňák , M.Řezníček

Střídání: 45.minuta Jan Spurný za P.Jiráčka a P.Mach za J.Poupěho, 88. M.Spurný za P.Červeňáka

 

15.9.2007

5.kolo  IV.tř. sk. B

Mezno B - Velíš B  2:3 (0:1)

První vítězství "vystřelil" Viky ...

Utkání hodně ovlivnila 20.minuta,kdy domácí stoper (a jeden z nejlepších hráčů na hřišti) uviděl za oplácení červenou kartu.Před brankami se toho jinak moc nedělo, do několika náznaků šancí se dostala obě mužstva,ovšem nešlo o nic vážného.První branku zápasu vstřelil v závěru poločasu P.Jiráček,který si krásně naběhl na centr z rohového kopu a hlavou zavěsil - 0:1!Dáseň byl hlavní postavou i prvních minut druhého poločasu, v 55.minutě se  opět dokázal po rohu hlavou prosadit ve vápně a vedli jsme už 0:2!Domácí se ale nevzdali a během dalších deseti minut se jim podařilo po našich chybách vyrovnat na 2:2!V 70.minutě napřáhl M.Spurný,ale trefil pouze břevno.Ke konci velmi vyhecovaný zápas se pomalu zvrhával a pan rozhodčí nad ním přestával mít kontrolu.V 90.minutě "vystřelil" našemu mužstvu 3 body L.Buchal,jehož nepovedený centr zapadl přesně k tyči - 2:3!V závěru byla k vidění už jen strkanice domácího hráče s naším pomezním a tak první vítězství mohlo nabrat směr Velíš.

Rozhodčí: Novotný

Branky: 45. a 55. P.Jiráček, 90.L. Buchal

Sestava: M.Štika -  J. Řezníček, P.Jiráček,  J.Urban, J.Sedláček# - Pa. Brabenec# , Jan Spurný ,J.Kolář , Pe. Brabenec  - L. Buchal, M.Mach#

Střídání: 45.minuta Jos. Buchal# za Pa. Brabence, 55.min M.Spurný za P.Jiráčka, 70. T.Gruber# za Pe. Brabence

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97