Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vezeme bod s Postupic, žáci prohráli vysoko v Sedlci

7. 5. 2012

5.5.2012

20. kolo III.tř sk. B

Postupice - Velíš 2:2 (1:1)

  Dobrý bod ...

 

Ze zápasu s Postupicemi jsme chtěli alespoň bod. Ale do Postupic jsme přijeli oslabeni o několik hráčů ze základu... Domácí začali aktivněji a chtěli co nejdříve vstřelit branku. To se jim bohužel podařilo velmi brzy. Jenže na brance jsme měli lví podíl my, jmenovitě P. Mach, který nepovedenou "malou domů" vybídl domácího útočníka k samostatnému nájezdu. Nájezd byl proměněn a Postupice se v 6. minutě dostali velice snadno do vedení. Naše mužstvo se pak chvíli hledalo, hloupý gól jím viditelně otřásl. Po chvíli jsme se ale zvedli, hra se vyrovnala a začali přicházet šance i od našeho týmu. V 15. minutě napřáhl J. Spurný a s jeho povedenou střelou měl golman práci a vytáhl ji na roh. Pak se ke slovu dostal M. Spurný, ale ve velké šanci prováhal správný okamžik. Ve 25. minutě ukázali domácí rychlou akci, na jejím konci byl naštěstí nepřesný skluz postupického útočníka a střela o pár centimetrů minula levou tyč. Ve 30. minutě se ke střele probojoval M. Spurný, ale ta postrádala razanci, takže brankář v pohodě zakročil. Ve 35. minutě ještě nebezpečně centroval M. Hons, ve skrumáži před brankou se ale nakonec nejlépe zorientovali domácí zadáci a míč včas odkopli. Ke konci poločasu byl náš tým aktivnější a zasloužil si vstřelit branku. A stalo se! Ve 40. minutě našel přesnou přihrávkou O. Štika L. Buchala, který pelášil do vápna. Tam došlo ke kontaktu s obráncem a rozhodčí pískal penaltu! K té se postavil J. Spurný a nemýlil se - 1:1! Druhý poločas už přinesl méně fotbalu než ten první. Naše mužstvo příliš netvořilo a míče od obránců mířili dalekým nákopem k útočníkům, kteří je na promoklém trávníku jen těžko zpracovávali. Domácí byli nebezpečnější a několikrát nás nepěkně vystrašili, naštěstí jsme odolávali. Ale bohužel jsme už nedokázali zabránit akci ze 65. minuty, po které za vápnem napálil míč postupický forvard a míč se sklouzl pod padajícím M. Štikou - 2:1! Pak ještě postupičtí podnikli několik nebezpečných akcí, všechny jsme ale naštěstí dokázali eliminovat. A v 84. minutě přišel "blesk z čistého nebe", po centru z levé strany se ve zmatku v domácím vápně dokázal lehkou tečí prosadit L. Buchal a postupickému brankáři vypadl míč z rukou za brankovou čáru - 2:2! Domácí byli brankou zaskočeni a kdyby pár minut před koncem J. Spurný lépe zamířil svou jedovku, mohli být totálně na kolenou... 

Mise splněna. Z Postupic jsme chtěli bod a ten jsme přivezli. Druhý poločas jsme sice nehráli nic moc, ale jedna povedená akce přinesla kýžené, jednobodové ovoce...

 

Rozhodčí: Mrázek

Branky Velíše: 25. J. Spurný (z pen.), 80. L. Buchal

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, P. Jiráček, P. Mach, J. Hons - M. Hons, J. Spurný, O. Štika(C), L. Buchal - M. Spurný, V. Ivanov

Střídání: 65. Jos. Buchal za J. Honse 

  

 

14.kolo OP ml. žáků (7+1)

Sedlec-Prčice - Velíš 15:0

Domácí přehráli naše družstvo ve všech směrech. Nám bohužel chybělo několik starších hráčů a na hře to bylo znát.

Branky: - 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář