Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velíšská ostuda na Podblanickém poháru

30. 7. 2007

28.7.2007

Podblanický pohár 2007 - Libouň

Letošní ročník se zapíše do velíšské historie černým písmem,za 30 let pořádání tohoto turnaje byl tento pro náš klub nejhorším...Ani organizace se libouňským moc nepodařila - chyběl  tradiční účastník z Louňovic,kterým pořadatelé ohlásili termín turnaje pozdě a louňovští se již přihlásili na turnaj do Kamberka... Ale zpět k výsledkům - naše mužstvo, opět ztěží poskládané z hráčů obou týmů, začalo turnaj zápasem proti domácí Libouni a zápas to byl pro nás hororový - domácí našim odevzdaným hráčům nasázeli 10 kusů a utkání tak skončilo hrozivým vítězstvím Libouně  10:1 !! O jediný gól našeho mužstva se postaral M.Spurný,který zkraje zápasu vyrovnával na 1:1...Hned po tomto zápase nás čekalo měření sil z mužstvem Kondrace B.První poločas jsme hráli jasně lepší fotbal než v prvním utkání, v 5.minutě jsme šli do vedení,prosadil se Honza Spurný.Ve 25.minutě kondračtí vyrovnali a ve 35.minutě otočili na 1:2.Po přestávce už naše mužstvo působilo značně unaveným dojmem a i přes snahu jsme ještě inkasovali 3 branky...V utkání o první místo zvítězili hráči domácí Libouně,po remíze 2:2 s Kondrací je posunulo na nejvyšší stupínek lepší skóre.

Doufejme,že příští ročník se už obejde bez takového velíšského mužstva jako bylo to letošní - odevzdaného a hrajícího z povinnosti.

Výsledky

Libouň - Velíš A+B  10:1 (6:1)  M.Spurný

Velíš A+B - Kondrac B  1:5 (1:2)  Jan Spurný

Libouň - Kondrac B  2:2 (1:1)

Pořadí:

1.Libouň

2.Kondrac B

3.Velíš A+B

Hráli (střídání hokejově): M.Ježek , P. Setnička, J. Buchal, P. Jiráček, Jiří  Spurný , T. Gruber , R.Jiráček, Jan Spurný, T.Baťka, J.Bureš, P.Mach, M.Řezníček. M.Spurný, M.Štika

29.7.2007

Jankov B - Velíš B  3:3 (2:3)

přípravné utkání

K doslova "pouťovému" utkání si hráči jankovského béčka pozvali na pouť hráče naší rezervy. Šlo o vyrovnaný zápas,naši hráči byli v první půli aktivnější,ve druhé už jim trochu docházeli síly - přesto mohli i vyhrát,ale M.Mach v 75.minutě neproměnil penaltu...

Branky: 30.min (1:1) M.Mach, 33. (1:2) L.Buchal, 45.(2:3) P. Setnička

Hráli (střídání hokejově): M.Štika, P.Setnička, Jos. Buchal, J.Bureš, T.Gruber,Petr Brabenec, Jan Spurný, J.Kolář, Jiří Spurný, Pavel Brabenec, M.Mach, L.Buchal, V.Tichý, A.Urban

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář