Velíš v poháru končí, prohrála doma s Bystřicí

14. 9. 2017

středa 13.9.2017

2. kolo poháru OFS

Velíš - Bystřice  3:5 (2:5)

Bohužel k zápasu jsme nenastoupili v plné síle, chybělo několik hráčů a první poločas si do branky musel stoupnout M. Peška. Fotbalovější hosté na nás vlétli a náš tým nestíhal - během 30. minut nám nasázeli 5 (!) branek a vypadalo to na obrovský debakl. Do poločasu jsme ale dokázali ještě snížit, ve 30. minutě proměnil penaltu za faul M. Matějka a ve 40. minutě dokázal využít zmatku ve vápně Bystřice Jiráček. Druhý poločas jsme nastoupili s jiným uspořádáním a jinou taktikou, která na hosty platila víc. V 65. minutě se na půlce opřel do míče M. Kocourek a bystřický golman měl hodně děravé rukavice  - 3:5! V 80. minutě mohl přidat branku V. Ivanov, ale po samostatné akci pálil jen do brankáře. Hosté v úplném závěru ještě trefili břevno naší branky.

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše:  30. M. Matějka z pen., 40. Jiráček, 65. M. Kocourek

Sestava: M. Peška - M. Kocourek(C), J. Buchal, J. Urban, P. Mach - M. Šanda, Jiráček, M. Matějka, D. Koten - V. Ivanov, M. Spurný

Střídali:   M. Štika, M. Mach

Další výsledky:

Kamberk – Dolní Kralovice 2:2 (1:2) PK 5:4, 34. Kříženecký, 86. Sůva – 5. Prchal, 12. Vošický.

Zdislavice – Popovice 3:3 (1:2) PK 5:4, 5. a 82. P. Naňák, 65. Nácovský – 7. a 79. P. Heřmánek, 43. Kopecký.

Nesperská Lhota – Postupice 1:2 (1:0), 30. Bár – 60. a 67. Slovák.

Lešany – Nespeky B 2:0 (1:0), 36. J. Hošta (z PK), 54. Zazvonil.

Zaječice – Miličín 3:1 (2:0), 13. Voráč, 20. Voráč, 75. Jaeger (z PK) – 43. Žbánek.

Libež – Louňovice 2:0 (0:0), 74. Kukla, 83. Bucala.

Bílkovice – Struhařov 1:2 (1:0), 12. Farion – 49. Dudík, 82. L. Kaňka.

Tučně vytištěné týmy postupují do třetího kola.