Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velíš opět vyšla na prázdno, žádný tým nebodoval

 

30.9.2012

6. kolo III.tř sk. B

Velíš Křivsoudov  0:3 (0:0)

Druhý poločas jsme nezvládli...

 

V situaci, ve které se náš tým nyní ocitá, by byl alespoň bod s Křivsoudovem malý zázrak. Proto jsme ani od zápasu moc neočekávali a chtěli jsme ho odehrát se zvednutou hlavou. Hosté se do našeho mužstva pustili zostra, v 5. minutě musel požár hasit M. Štika, v 10. minutě nastřelili hosté břevno. Pak se předvedla také Velíš, po rychlé akci byl blízko brance T. Baťka, ale střílel vedle. Pak ještě jednou zacinkalo břevno naší branky, hostující záložník se náramně položil do střely a málem přerazil břevno... Hra se pak vyrovnala a ikdyž byli hosté běhavější a živější (díky rozdílu ve věkovém průměru se rozhodně není co divit...), náš mančaft rozhodně netahal za kratší konec a i my jsme několikrát pěkně zazlobili. Například v 19. minutě měl na hlavě branku T. Baťka,  ale hlavičkoval pouze do náruče brankáře. Pak bohužel musel střídat, obnovil si zranění kolene. Ve 30. minutě se parádně opřel do balónu J. Buchal, jeho ránu ale vykopl (nebo spíš byl trefen) křivsoudovský obránce stojící u tyče. Hosté ve 35. minutě podnikli další z rychlých akcí, ale M. Štika byl opět na místě. Ve 40. minutě byl faulován křivsoudovský útočník, neudržel nervy na uzdě a za oplácení (povalení P. Macha) byl po zásluze vyloučen. Jenže oslabení přišlo i pro náš tým a jak už to je v této sezóně zvykem, šlo o zranění - v souboji si poranil koleno L. Prokop a musel být střídán... Druhý poločas jsme zčali velmi špatně, po proházení postů náš tým nevěděl co hrát a Křivsoudov nás i v deseti přehrával! V 60. minutě jsme vlastní laxností pustili hosty do šance a prohrávali jsme 0:1! Po brance náš výkon ještě více uvadal, naopak nastartovaný Křivsoudov zlobil dál... Za deset minut jsme opět nezvládli jednu z našich (!) standardek, hosté podnikli rychlý protiútok a bylo to 0:2!!! V 80. minutě jsme mohli snížit, M. Spurný ale ve 100% šanci nastřelil brankáře a dorážející D. Zdobinský střílel z úhlu jen do tyče... A tak za pár minut opět Křivsoudov předvedl pohlednou a rychlou kombinaci, zakončenou zpětnou přihrávkou a přesným zakončením k tyči jejich kapitánem - 0:3.

Po relativně vyrovnaném prvním poločase jsme v tom druhém totálně propadli, navíc jsme hráli 50 minut proti deseti. Naší hru a výsledek jistě ovlivnila i zranění, nejprve T. Baťka a v závěru poločasu L. Prokop. Zranění jsou prokletím této sezóny a situace už začíná být vážná ...

 

Rozhodčí: Rosenvald

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika - L. Prokop, M. Peška(ŽK), P. Mach(ŽK), J. Kolář - L. Buchal, M. Hons, O. Štika(C), J. Buchal - M. Spurný, T. Baťka

Střídání: 20. J. Urban za T. Baťku (zranění), 45. Jiří Buchal za L. Prokopa (zranění),75. D. Zdobinský za J. Urbana

Velíšský hráč zápasu dle diváků: M. Štika

 

 

 

6. kolo - OS starší žáci 6 + 1

V. Janovice - Velíš  10:1

Branky Velíše:  vlastní 

 

 

 

 

5. kolo - OS starší přípravka 5 + 1

Velíš - Teplýšovice  6:8

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie



Facebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?



Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356561
Měsíc: 5432
Den: 232