V prvním kole poháru jsme porazili Načeradec

21. 8. 2017

20.8.2017

1. kolo poháru OFS

Velíš - Blaník Načeradec  7:3 (3:2)

Vstup do utkání se nám podařil velkolepě, už v 5. minutě pláchl obráncům D. Toula a zakončil přesně. Za deset minut zakončil gólově další rychlou akci M. Matějka! Zvýšit naše vedení mohl hned vzápětí opět D. Toula, ale pálil jen do golmana. Reparát se mu povedl ve 25. minutě a bylo to již 3:0! Náš tým pak ale podlehl uspokojení a společně se zbytečnými chybami umožnil hostům snížit po dvou akcích na 3:2. A mužstvo Načeradce bylo najednou zpátky v zápase... Po poločase se ale větší nápor hostů nekonal, už v 50. minutě ho zmrazil V. Ivanov, který proměnil penaltu po faulu na M. Matějku. A když za pět minut poté P. Mach chytře přehodil z dálky golmana, byly otěže utkání opět pevně v rukou našeho mužstva. Hosté sice pak ještě z jednoho brejku dokázali vstřelit třetí gól, ale to bylo z jejich strany vše. Šestou branku totiž přidal v 75. minutě po výletu z hlubin naší obrany M. Kocourek a sedmý, finálový hřebíček, zatloukl P. Jiráček do načeradské branky po opakovaném ostřelování golmana hostí.

V našem týmu se po podblanickém poháru představili domácím divákům tři posily - zkušený Martin Matějka (Keblov) a mladé pušky z Jankova - Dan Koten a Pepa Chmel.

Utkání také bedlivě sledoval nový kouč našeho mužstva, pan Brabenec, který k nám přišel po osmiletém angažmá v Jankově.

Rozhodčí: Murgač

Branky Velíše:  5. a 25. D. Toula, 15. M. Matějka, 50. V. Ivanov (z pen.), 55. P. Mach, 75. M. Kocourek, 80. P. Jiráček

Sestava: M. Štika - M. Kocourek(C), R. Jiráček, J. Chmel, J. Spurný - V. Ivanov, J. Buchal, M. Matějka, D. Koten - P. Mach, D. Toula

Střídali:   M. Spurný, P. Jiráček, J. Urban, J. Kakos

Další výsledky:

Libež – Struhařov B 6:2 (3:0), 3. a 8. M. Janák, 33. D. Janák, 54. L. Bucala, 65. Čičatka, 68. Havelka – 77. Hocek, 88. A. Strnad.

Hulice – Zdislavice 3:4 (1:1), 33. Hromas, 66. a 87. Filipovič – 75. a 90. P. Naňák, 16. Navrátil, 85. Dvořák.

Heřmaničky – Miličín 0:7 (0:2), 25., 50., 54., 60. a 65. M. Čeněk, 15. Homola, 70. Dostál.

Kondrac B – Dolní Kralovice 1:3 (0:1), 69. M. Kubín – 39. Vošický, 73. Smejkal, 91. Hanousek.

Bystřice – Chotýšany 5:2 (3:0), 5., 30. a 35. (z PK) J. Stibůrek, 58. Šmídek, 83. Bican – 55. Š. Korecký, 80. A. Korecký.

Václavice – Nespeky B 2:3 (1:0), 35. Kadlec, 50. Balcar – 52. Cháb, 79. L. Rublič, 85. Tůma.

Ratměřice – Popovice 2:3 (1:1), 37. Pospíšil, 47. Voříšek – 33. P. Heřmánek, 65. Štěpánek, 89. Jiří Hovorka.

Keblov – Kamberk 1:5 (1:3), 15. D. Kucharčík – 44., 47. a 76. Tulej, 5. Smrčina, 20. Švec.

Pyšely – Lešany 3:5 (0:4), 47. Krámek, 87. Chadraba, 90. Blokeš – 37., 39. a 90. M. Hošta, 29. J. Hošta, 34. Hroník.

Louňovice pod Blaníkem – Divišov B 2:0 (1:0), 10. a 82. Bébr.

Zaječice – Úročnice 3:1 (2:0), 8. Janoušek, 23. Hamouz, 88. Jaeger – 89. Novák.

Pravonín B – Postupice 2:2 (1:0) PK 4:5, 43. Michal Síbal, 50. V. Ondrák (z PK) – 60. Kárník, 45. Fürbacher.

Nesperská Lhota – Jankov 1:0 (1:0), 8. Brožík (z PK). ČK: 88. Březnovský (NL).

Tučně vytištěné týmy postupují do druhého kola.