2. 4. 2014

29.3.2014

příprava

Velíš - Louňovice B  3:3 (1:2)

Generálka před mistráky se příliš nevydařila. Hosté se nesešli a tak jsme jim museli půjčit tři hráče, i tak hráli v deseti... I díky tomu asi náš tým přistoupil k zápasu tak jak přistoupil - ležérnost a neochota popoběhnout byla do očí bijící. Někteří hráči hráli na jiných postech (chyblo pár opor) a spíš nevěděli co hrát... Na začátku zápasu jsme mohli jít do vedení, ale J. Spurný neproměnil v 5. minutě penaltu. Branku si připsal až za několik minut M. Spurný, ale naše mužstvo neuklidnil, spíš jsme ještě zvolnili. A hosté toho využili - jediný hráč, který jim dělal hru a jehož rychlost dělala našim hráčům velké problémy prokličkoval až do vápna a vyrovnal. A za pár minut bylo ještě hůř, Louňovice dostali výhodu penaltového kopu a nepohrdli - 1:2. Pak jsme si vytvořili několik šancí, ale nic jsme neproměnili. Druhý poločas jsme začali lépe a v 60. minutě vyrovnal střelou z úhlu M. Hons. Za deset minut otočil výsledek zvláštní střelou P. Mach a vypadalo to, že dokráčíme (doslova...) k vítězství. Jenže jsme neproměnili dvě tutovky a hosté po brejku a následném faulu ve vápně kopali další penaltu - 3:3...

Utkání jsme odehráli ležérně a nedokázali porazit oslabeného protivníka. Velká bída - takhle hrát v mistrácích prostě nemůžeme...

Rozhodčí: Havlíček

Branky Velíše:  15. M. Spurný, 60. M. Hons, 70. P. Mach

Sestava: M. Štika - L. Kocourek, P. Jiráček, Jiří Spurný, J. Buchal - M. Hons, J. Urban, Jan Spurný, L. Buchal - M. Spurný, P. Mach

Střídali: Dan Koten, J. Kolář