V posledním přípravném utkání jsme zvítězili

21. 3. 2016

20.3.2016

příprava

Velíš - Louňovice  3:1 (1:0)

Ve zbytečně nervozním přáteláku byli zprvu hosté aktivnější, do prvních šancí se ale dostal náš tým. Jenže D. Toula ani V. Ivanov nedokázali své šance proměnit. Na druhé straně selhal poté i louňovický útočník. Skóre se změnilo až chvíli před koncem poločasu, z vápna pálil tvrdě k tyči J. Buchal - 1:0. Ve druhém poločase mohlo být brzy vyrovnáno, jenže Louňovice neproměnili pokutový kop. Pak hosté ještě trefili tyč naší branky, to bylo ale z jejich strany na delší dobu vše. Pak se do dalších šancí dostali opět D. Toula a V. Ivanov, ale opět pohořeli. Toulis si částečně vylepšil reputaci za pár minut, když doběhl zdánlivě ztracený míč, vrátil ho před branku a P. Mach zblízka pod padajícím brankářem zvýšil na 2:0. Pak se konečně trefil také V. Ivanov, průnik do vápna zakončil podél brankáře - 3:0. Hostům nebylo gólově přáno, jejich jedinou branku si nešťastně vstřelil R. Jiráček, když jeho obranná hlavička šla do protipohybu M. Štiky.

Rozhodčí: J. Lupač

Branky Velíše:  J. Buchal, P. Mach, V. Ivanov

Sestava: M. Štika - L. Prokop, R. Jiráček, J. Urban, L. Buchal - V. Ivanov, J. Buchal, O. Štika, P. Mach - D. Toula, M. Mach

Střídání (hokejově): M. Spurný, P. Jiráček