V poháru jsme podlehli Louňovicím po penaltách

17.6.2013

První kolo poháru OFS

Velíš - Louňovice  1:1 (1:0)  na pen. 11:12

Neproměněné šance nám daly stop...

První poločas byla k vidění celkem vyrovnaná partie, pár příležitostí si ale přeci jen náš tým vytvořil - střela P. Mach z úhlu se do branky nevešla a několik dobrých akcí jsme nedokázali dotáhnout do konce. V závěru poločasu se prosadil chytrou střelou k tyči R. Jiráček a vedli jsme 1:0. Druhý poločas jsme si vytvořili dost příležitostí, hlavně dvě tutovky P. Macha doslova žadonily o skórování. Hosté spoléhali na brejky a jeden z nich jim vyšel, utkání tak po základní hrací době skončilo remízou 1:1. V penaltách byli šťastnější louňovičtí a postupují dále.

Proměnit všechny šance, tak jsme v pohodě zvítězili. Penalty už bylo buď a nebo ...

Rozhodčí: Cígler

Branka Velíše: R. Jiráček

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, P. Jiráček, J. Urban, J. Buchal - R. Jiráček, Jan Spurný, O. Štika, M. Hons - P. Mach, D. Zdobinský

Střídal: Jiří Spurný