Jdi na obsah Jdi na menu
 


V derby jsme dostali bůra

22.4.2012

18.kolo III.tř sk. B

Louňovice - Velíš   5:2 (2:0)

Příliš mnoho chyb...

 

Derby jsme začali špatně hned zkraje. Velikou chybu P. Macha hasil na poslední chvíli M. Kocourek jen za cenu žlutého faulu a domácí se v 8. minutě dostali k nebezpečné standartce před velkým vápnem. Přímý kop domácí zahráli znamenitě a prohrávali jsme 1:0! Branka Louňovice nabudila a domácí byli dopředu velmi nebezpeční. To nám se nedařilo chvíli podržet míč, v soubojích jsme propadávali, byli nedůrazní a kupili jednu chybu za druhou. Není proto divu, že louňovičtí se dostávali do šancí a ve 20. minutě bohužel přinutili M. Štiku vyndavat míč ze sítě podruhé... Ve 25. jsme navíc mohli prohrávat již o tři branky, ale brankář nás podržel. O ohrožení domácí svatyně nemůže být prakticky ani řeč, o největší šanci našeho mužstva se postaral M. Spurný - jeho nepovedený centr nadělal golmanovi trochu starostí. Ke konci poločasu už jsme sice hráli lépe, ale k pořádnému zakončení jsme se přesto nedostali. Rapidní zlepšení přišlo ve druhé půli. Od 50. minuty jsme si vytvořili trvalejší tlak, ale domácí branka stále odolávala. Veliké šance měli na noze M. Hons, O. Štika (2x nastřelená tyč). Brankou ale skončila akce po centru M. Honse, ve skrumáži ve vápně se nejlépe zotientoval O. Beránek a bylo sníženo na 2:1! Brzy jsme mohli i vyrovnat! Jenže P. Jiráček svou velkou šanci nevyužil a O. Štika hlavičkoval z výborné pozice vedle. Když neproměnil další možnost V. Ivanov, už jsme si vysloveně říkali o facku. A louňovští nám jí s chutí vlepili - v 70. minutě jsme opět nedůrazně hráli kolem velkého vápna a domácí vybojovali standardku. Nepokrytý hlavičkář v našem pokutovém území se musel až bát (nikdo nikde...) a bylo to 3:1. A aby toho nebylo málo, za pět minut M. Štika neudržel tečovanou střelu a míč neposedně dohopkal až za brankovou čáru! 4:1 a domácí fanoušci vyvolávali "bůra"... V 80. minutě jsme se ještě radovali i my, povedená střela M. Honse do šibenice znamenala snížení na 2:4. Jenže domácí hráči vyslyšeli přání svých příznivců a několik minut před koncem nám po brejkové situaci vstřelili pátý gól a "bůr" byl dokonán...

Z naší strany prakticky nulový první poločas. Zlepšení ve druhém, z tlaku a šancí jsme ale dokázali vytěžit pouze jednu branku a domácí nás vzápětí dorazili třetím gólem. V zápase jsme udělali moc chyb a zaslouženě jsme za to zaplatili vysokou prohrou. Náš nejhorší jarní výkon.  

 

Rozhodčí: Mareš

Branky Velíše: 60. O. Beránek, 80. M. Hons

Sestava: M. Štika - M. Kocourek(ŽK), L. Prokop, P. Mach(ŽK), M. Spurný(ŽK) - M. Hons(ŽK), J. Spurný, O. Štika(C), L. Buchal - O. Beránek, V. Ivanov

Střídání: 45. P. Jiráček za L. Buchala, 70. M. Peška za O. Beránka (J. Buchal a A. Urban nenastoupili)

 

  

 

12.kolo OP ml. žáků (7+1)

Myslič - Velíš   3:1 

První poločas skončil 1:1 a i po poločase se hrál vyrovnaný zápas. Domácí ale byli vepředu efektivnější. Když zvýšili na 2:1, naše družstvo se snažilo opět o vyrovnání, ale místo toho v závěru ještě jednou inkasovalo..

Branky: D. Koten 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 226