Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěšný víkend obou mužstev !

7.5.2007

19.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Chotýšany  3:1 (1:1)

Favorit tahal za kratší konec ...

Zápas ,ve kterém se našemu mužstvu moc nevěřilo,začal podle očekávání.Hosté byli aktivnější,důraznější a to se jim brzo vyplatilo.V 8.minutě se po sérii chyb a naší nedůraznosti dostal k hlavičce chotýšanský útočník a poslal hosty do vedení  - Fotogalerie - A mužstvo0:1.Naše mužstvo mohlo odpovědět už za dvě minuty - za hostující obranu propadl míč k P.Machovi a ten postupoval sám na hostujícího brankáře,ovšem šancí trestuhodně pohrdl a míč napálil jen do brankáře.Ovšem už za 5 minut složil reparát na jedničku - chotýšanskému golmanovi se nepovedl odkop od branky,pár metrů před před pulící čárou ho P.Mach zachytil a napálil ho na branku.Míč zaplaval a zapadl pod břevno - 1:1!Od té chvíle se stal zápas vyrovnaným,techniku a pohyblivost hostujícího celku dohánělo naše mužstvo bojovností a tvrdostí.Hosté se do poločasu dostali do jedné dobré příležitosti,míč z malého vápna ale naše obrana na poslední chvíli uklidila.Naše mužstvo měloFotogalerie - A mužstvo několik možností k ohrožení branky především ze standartních situací,ale žádný z přímých kopů nebyl pro hosty větším nebezpečím.Druhý poločas jsme začali aktivně,v 55.minutě utekl po křídle M.Řezníček a servíroval míč před branku,ovšem P.Mach ,stejně jako obránce, míč v dobré pozici minul.V 65.minutě to nebezpečně vřelo v našem pokutovém území,nebezpečí odvracel na poslední chvíli T.Baťka.A pak to přišlo - v 70.minutě dostal vynikající přihrávku středem P.Jiráček a postupoval sám na brankáře.Neponechal nic náhodě a mířil přesně k tyči - 2:1!Hosté byli zjevně zaskočeni a na jejich kopačky se pomalu začala lepit nervozita.V 80.minutě se nepříjemně v souboji zranil T.Baťka,nakonec ale zranění snad nebude vážné.V 85.minutě jsme vítězství zpečetili - P.Mach unikl po křídle,předložil přihrávku O.Štikovi a ten sám před brankářem nezaváhal - 3:1!

Rozhodčí: Konvička

Branky: 15. P.Mach,70. P.Jiráček, 85. O.Štika

Sestava: M.Štika - J.Buchal , L.Prokop, Jiří Spurný, T.Baťka - J.Kolář , P.Jiráček# ,O.Štika,F.Vlasák ,M.Řezníček - P.Mach

Střídání: 80.Jan Spurný za T.Baťku, 87. M.Spurný za P.Macha, 88. J.Urban za P.Jiráčka

6.5.2007

16.kolo IV.tř. sk. B

Velíš B - Ratměřice B  3:1 (1:0)

Šancí na dva zápasy,střelci bratři Spurní...


Zápas vzali od začátku  pevně do rukou  naši hráči a prakticky celý zápas ho z nich nepustili.První nesmělé pokusy se zakončením nebyly nic moc,ale ve 25. minutě se Fotogalerie - B mužstvove vápně hostí nejlépe zorientoval Honza Spurný a přehodil brankáře - 1:0.Za necelých pět minut mohl jeho bratr a kapitán týmu Michal pojistit naše vedení,ovšem sám proti brankáři zklamal.Naše mužstvo se dostalo ještě do několika nadějných situací,ale šlo jen o odvar toho ,co "se urodilo" ve druhém poločase.V 50.minutě se dostával ze strany sám před brankáře M.Mach,golman však jeho přízemní střelu vykopl.V 55. vstřelilo naše mužstvo druhý gól - Fotogalerie - B mužstvoM.Spurný pláchl obráncům,skákající míč hlavou netrefil,ale kolenem už ano - 2:0!V 60.minutě utekl M.Mach,jeho střelu ale golman hostí opět vykopl.Za několik minut zkusil M.Mach raději přihrát,J.Kolář si pohrál s obráncem,ale umístěnou střelou trefil jen tyč.V 70.minutě opět postupoval ze strany na branku hostí M.Mach,ale mířil těsně vedle.A pak to přišlo - ojedinělý útok hostí,nevinný souboj v rohu vápna,pád ratměřského hráče a rozhodčí pískal velice přísnou penaltu!Hostující hráč jí proměnil - 2:1.Hosty ale branka ani nestihla pořádně nabudit,už v 75.minutě se do míče za vápnem pěkně opřel M.Spurný a ratměřský brankář neměl šanci - 3:1!Naše mužstvo už si zápas v pohodě pohlídalo,samo mohlo ještě nějakou branku přidat,ale skóre už se nezměnilo.

Rozhodčí: Žarnecki

Branky: 25.Jan Spurný,55. a 75. M.Spurný

Sestava: M.Ježek- J. Lupač, J.Jaroš, J.Urban, R.Jiráček - P.Brabenec,  P.Havel  , J.Kolář, Jan Spurný - M. Spurný , M.Mach

Střídání: 55.minuta L.Buchal za P.Brabence, 70. V.Dobrý za J.Jaroše, 80. V.Tichý za R.Jiráčka

 
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 6
Celkem: 357577
Měsíc: 5908
Den: 188