Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stará garda prohrála s Kondrací

22. 9. 2010

 19.9.2010

posvícenské utkání starých gard

  SG Velíš - SG Kondrac  0:6 (0:5)

 

Naše mužstvo celý zápas tahalo za kratší konec, hosté působili sehranějším a svěžejším dojmem (i díky nižšímu věkovému průměru). Našemu týmu dělalo problém dostat se na dostřel branky, naopak hosté naší obraně zle zatápěli a Petr Brabenec v naší brance ještě několik nebezpečných střel zlikvidoval. Kondrac tak po poločase vedla již 5:0, po poločase už to hostům tolik nepadalo, trefili se pouze jednou. Našim borcům se bohužel branku vstřelit nepodařilo a utkání tak skončilo vysokou prohrou. O výsledek ale tak úplně nešlo - šlo o zábavu a i přes vysokou prohru si utkání užili jak hráči tak diváci.

 

Nastoupili (střídání hokejově): Petr Brabenec, P. Jiráček, Pavel Vysušil ml., J. Řezníček, J.Bělka, J.Kolář, L.Havlíček, J. Bureš, J.Jaroš, J.Lupač, J.Doležal, J. Žák

 

Náhledy fotografií ze složky Stará garda

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář