22. 9. 2010

19.9.2010

posvícenské utkání starých gard

SG Velíš - SG Kondrac  0:6 (0:5)

Naše mužstvo celý zápas tahalo za kratší konec, hosté působili sehranějším a svěžejším dojmem (i díky nižšímu věkovému průměru). Našemu týmu dělalo problém dostat se na dostřel branky, naopak hosté naší obraně zle zatápěli a Petr Brabenec v naší brance ještě několik nebezpečných střel zlikvidoval. Kondrac tak po poločase vedla již 5:0, po poločase už to hostům tolik nepadalo, trefili se pouze jednou. Našim borcům se bohužel branku vstřelit nepodařilo a utkání tak skončilo vysokou prohrou. O výsledek ale tak úplně nešlo - šlo o zábavu a i přes vysokou prohru si utkání užili jak hráči tak diváci.

Nastoupili (střídání hokejově): Petr Brabenec, P. Jiráček, Pavel Vysušil ml., J. Řezníček, J.Bělka, J.Kolář, L.Havlíček, J. Bureš, J.Jaroš, J.Lupač, J.Doležal, J. Žák