Stará garda odehrála utkání s Olbramovicemi

3.5.2009

pouťové utkání starých gard

SG Velíš - SG Olbramovice  3:4 (1:1)

Příjemné odpoledne pro všechny...

V mužstvu naší staré gardy se sešlo několik starších a i pár relativně mladších ročníků. Hosté byli od začátku nebezpečnější a šli i jako první do vedení.Náš tým ještě podržel několika skvělými zákroky Pavel Provazník v brance.Vyrovnání přišlo z kopačky Josefa Bureše, který pronikl až před golmana a pak předvedl nechtěnou fotogalerieparádu pro početné publikum a vysloužil si tak ohromné ovace.Přestávka mezi poločasy byla vyplněna dovednostní soutěží pro děti, které měly za úkol trefovat otvory v desce před brankou.Na vítěze čekala sladká odměna. Druhý poločas zápasu byl gólově zajímavější, hosté se prosazovali po pěkných akcích a nebezpečných standartkách, náš tým  dotahoval po dorážce L.Havlíčka a střele Pavla Vysušila.Závěrečné slovo měli přeci jen hosté, na bravurně kopnutý přímý kop neměl náš golman nárok.Zápas tak skončil prohrou našeho mužstva 3:4, to ale nikomu nevadilo,neboť o výsledek zas tolik nešlo.Za krásného počasí přihlíželo utkání asi 150 spokojených diváků.

Rozhodčí: Svobodný

Branky:  J. Bureš, L.Havlíček, Pavel Vysušil ml.

Nastoupili: Pavel Provazník, J.Vondruška, Pavel Vysušil ml., J.Bělka, J.Kolář, L.Havlíček, Jiří Buchal, J. Bureš, J.Jaroš, J.Lupač, J.Doležal, P.Jiráček, J. Žák, A.Tesáček, Petr Vysušil, Petr Provazník