21. 6. 2016

18.6.2016

26. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Křivsoudov B   5:2 (4:1)

Poslední zápas přinesl z naší strany bezstarostný fotbal se spoustou šancí. Do vedení jsme se dostali už v 5. minutě, po deseti minutách to bylo 2:0 a i poté jsme utkání dominovali. Ve 20. minutě jsme neproměnili penaltu (J. Buchal), zatímco hosté po penaltovém zákroku v našem vápně ano. Ve 30. minutě jsme opět odskočili na na dvoubrankové vedení a ve 40. minutě zvýšil z penalty na 4:1 V. Ivanov. Druhý poločas se už víceméně dohrával, hostům se podařilo ještě snížit ale poslední slovo měl v 80. minutě M. Mach... V zápase jsme si vytvořili opět hromadu šancí ( 4x tyč !!!) a utkání tak trochu ilustrovalo naše nakládání s brankovými příležitostmi v celém ročníku soutěže... Po zápase se konala kvalitní dokopná i s projekcí zápasu z ME ve Francii.

Rozhodčí: Rezek

Branky Velíše: 5. V. Ivanov, 10. D. Toula, 30. M. Spurný, 40. V. Ivanov (z pen.), 80. M. Mach

Sestava: P. Havlíček - M. Kocourek, R. Jiráček (ŽK), M. Spurný, J. Urban - P. Mach, J. Buchal, O. Štika, V. Ivanov - D. Toula, L. Buchal

Střídání:  45. P. Jiráček za M. Kocourka, 45. M. Mach za D. Toulu, 65. Jiří Spurný za J. Urbana