Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sestup nebo záchrana ?

Vzhledem k množství dotazů ohledně toho, kdo, a jak je to letos bude se sestupem ze III. tříd přinášíme následující osvětlení situace:

Letos budou z obou skupin III. tříd padat buď 3, nebo 4 týmy. Pokud budou padat 3 a náš tým zvítězí nebo remizuje, je zachráněn. Počet sestupujících ovlivňují výsledky z krajských soutěží, tedy výsledky a umístění týmů z našeho okresu:

K tomu, abychom nesestoupili (tedy aby sestupovali pouze 3 týmy) je potřeba, aby Kondrac A zvítězila v posledním utkání doma nad poslední Ratboří. Kondrac hraje I.B třídu a i když zůstane jistě na třetím místě od konce tabulky, k úplné jistotě setrvání v soutěži musí zvítězit. I.B třída má totiž 5 skupin a sestoupit má 11 mužstev. Tedy z každé skupiny 2 jistě + 1 s nejmenším počtem bodů na třetím místě od konce. Ve všech skupinách je situace dost vyrovnaná, takže Kondrac k jistotě prostě musí udělat 3 body. Zápas se hraje v sobotu 18.6. v Kondraci

 

Pokud bude splněna podmínka „Kondrac“, našim klukům bude z posledního zápasu stačit remíza. Na Blaník Načeradec (hrající také 19.6. od 17:00, v Křivsoudově) máme náskok 2 bodů a lepší vzájemné zápasy (2 výhry).

 

Sestup Velíše nastane když :

·         Kondrac A sestoupí z I.B třídy (neudělá v zápase s Ratboří dostatečný počet bodů)

·         Kondrac A nesestoupí, my s Kralovicemi prohrajeme a Načeradec zvítězí v Křivsoudově

 

Všechny ostatní varianty znamenají naše setrvání ve III. třídě

 

Jedinou jistotou tak je, že ať už se ve Velíši bude hrát III. nebo IV. třída, bude se hrát pouze s jedním mužstvem. B mužstvo se do příštího ročníku přihlašovat nebude - na dva dospělé týmy zkrátka nejsou lidi…

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 228