První přípravný zápas proti Nesperské Lhotě

23. 7. 2007

21.7.2007
přípravné utkání

Velíš A+B - Nesperská Lhota  3:1 (1:1)

Do nepříliš pohledného utkání nastoupila kombinovaná sestava A a B mužstva ,spousty hráčů z A týmu chybělo,stejně tak z béčka. K vidění bylo (jak už to tak v prvních přípravných zápasech bývá) spoustu nepřesností a chyb na obou stranách.Ze začátku zápasu bylo přesto před oběma brankami rušno,ale šance zůstaly nevyužity.Hosté šli do vedení po přímém kopu z 20 metrů,míč před M.Štikou nepříjemně odskočil a náš golman promáchl do prázdna.Několik dalších vyložených příležitostí si vytvořila obě mužstva,ty naše ale přeci jen více volaly po gólu,ale útoku se nedařilo.Ve 40.minutě vyrovnal na 1:1 O.Štika,když propasíroval míč přes brankáře.Druhý poločas pokračoval podobně jako ten první - spoustu nepřesností a chyb.Střídalo se hokejově a chvílemi bylo vidět,že někdo ani neví kde a co má hrát...V 50.minutě potrestal penaltový zákrok na našeho hráče Jan Spurný - 2:1.V 60.minutě to byl opět nejlepší hráč zápasu,Honza Spurný,který zvýšil pěknou střelou k tyči na  3:1.Hosté už pak fyzicky začali odpadat,přesto se dostali několikrát k zakončení,ale podržel nás M.Štika.Několik  šancí si v posledních dvaceti minutách vytvořili i naši hráči,ale už bez gólového vyjádření.

Branky : O.Štika, 2x Jan Spurný

Úvodní sestava: M.Štika - P.Setnička , P.Jiráček , J.Spurný , J.Řezníček - J.Urban , O.Štika, Jan Spurný ,J.Kolář - P.Mach, M.Řezníček

Střídání (hokejově): R.Jiráček, T.Gruber,L.Buchal, J.Buchal, A.Urban