Jdi na obsah Jdi na menu
 


První jarní mistráky : áčko výhra, béčko vysoká prohra

3.4.2011

15.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Blaník Načeradec  3:1 (2:1)

 Povinné a důležité 3 body

 

Vzhledem k postavení soupeře v tabulce bylo naše mužstvo postaveno před jasný úkol - tři body! Po počátečním oťukávání obou celků nejprve zahrozili hosté, v 10. minutě střílel jejich útočník vedle. Ve 13. minutě podcenil dlouho přihrávku za obranu L. Buchal, promáchl do prázdna a načeradský forvard běžel sám na M. Štiku - 0:1! V 16. minutě pálil z hranice vápna O. Štika, golman jeho pokus vytěsnil na tyč. V 18. minutě zahráli hosté po závaru v jejich vápně rukou a kopala se penalta! Exekutorskou roli na sebe vzal kapitán L. Prokop a nezklamal - 1:1! Prakticky hned po rozehrání jsme odebrali hostům míč, Z. Daniel potáhl po pravé straně a zpětnou přihrávkou našel V. Dimitrova. Jeho střelu usměrnil za záda brankáře O. Štika a vedli jsme 2:1! Ve 27. minutě zacinkala tyč po "utajené" střele O. Štiky. Hosté se do vážnější příležitosti nedostali, jejich centry do vápna v pohodě sbíral M. Štika. Kovi střílí branku na 3:1...Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 50. minutě mohl využít velkou chybu hostující obrany J. Kováč, bohužel jeho střela šla těsně vedle pravé tyče. V 52. minutě se po standardce dostal ke střele T. Baťka, brankář jeho střelu vyrazil do strany k volnému O. Štikovi, ten ale mířil moc vysoko. V 54. minutě se ke střele dostal znovu J. Kováč, ale opět pálil pouze těsně vedle. Za další minutu se pěkně opřel do balónu L. Buchal, jeho pokus s námahou vyrazil brankář na roh. Chvíli poté postupoval po další chybě načeradské obrany sám na branku J. Spurný, ale ve 100% šanci přestřelil! Tyto momenty opět poukázaly na naší letitou bolest, kterou je proměňování šancí... V 59. minutě posoudil rozhodčí trochu přísně zákrok na našeho hráče před načeradským pokutovým územím. K přímáku se postavil J. Kováč a střelou po zemi k tyči zvýšil na 3:1! Nutno podotknout, že k brance mu pomohl i golman hostí, který si zeď postavil velmi špatně. Za tuto chybu byl poté nemilosrdně trenérem vystřídán náhradníkem... Pak se hra trochu uklidnila a k vidění bylo více soubojů ve středu hřiště, než gólových příležitostí. Až v 75. minutě napřáhl Z. Daniel, golman musel rychle na zem a vyrazil na roh. V 78. minutě se k sólovému nájezdu č.2 propracoval J. Spurný, tentokrát zvolil lob přes vyběhnutého brankáře, ale míč opět nerozvlnil síť a jen těsně proskákal kolem tyče. J. Spurný - smolař dne - ještě v 84. minutě olízl  střelou z úhlu břevno. Hosté vsadili vše na jednu kartu a málem ještě zápas zdramatizovali - v 88. minutě jejich střelci nesedla střela z vápna a M. Štika v klidu lapil balón do koše. V 90. minutě už ale musel další střelu s námahou vyrážet na roh.                 

  

Zápas jsme dokázali rychle otočit a nedopustili jsme drama  

Spousta neproměněných šancí ve druhém poločase

 

Rozhodčí:  Platil

Branky Velíše:   18. L. Prokop (z penalty), 19. O. Štika, 59. J. Kováč

Sestava: M. Štika - T. Baťka, L. Prokop, J. Řezníček, M. Spurný -  Z. Daniel, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - J. Kováč, V. Dimitrov

Střídání:  70. Josef Buchal za V. Dimitrova

Velíšský hráč zápasu podle diváků:  O. Štika 

 

 

 

2.4.2011

15.kolo IV.tř sk. C

  Velíš B - Pravonín B  1:7 (0:3) 

Na úvod jara výprask

 

Proti jednomu z adeptů na postup začalo naše mužstvo nebojácně, ale z průniků M. Spurného a V. Dimitrova nic vážnějšího nebylo. Hosté se poprvé osmělili až v 10. minutě  a hned z toho byla nastřelená tyč naší branky! Pravonín zvyšoval tempo a pomalu nás dostával pod trvalejší tlak. Ten vyvrcholil ve 25. minutě, kdy jsme poprvé inkasovali. Zmohli jsme se pak ještě na pár kontrů, ale žádnou vyloženou šanci jsme si nevypracovali. To hosté udeřili do konce poločasu ještě dvakrát - ve 40. minutě neměl M. Ježek nárok proti tečované střele a ve 45. minutě využil Pravonín velké chyby v naší obraně - do šaten se tak šlo za stavu 0:3. Druhý poločas byl jednoznačně v režii hostí, kteří ve 47. a v 52.minutě opět gólově udeřili a zápas se tak stal pouze otázkou skóre. V 65. minutě snížil z penalty (ruka) na 1:5 J. Kolář, to ale bylo od našeho mužstva v tomto zápase vše. Hosté do konce utkání udeřili ještě dvakrát a několik vyložených šancí ještě neproměnili.        

 

Začátek zápasu (asi 20 minut) - to jsme hostům ještě stačili

Minimálně 5 branek padlo po našich zbytečných hrubých chybách

 

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše:  65. J. Kolář (z. penalty)

Sestava: M. Ježek - M. Peška, R. Jiráček, J. Hons, P. Brabenec - Jos. Buchal, J. Kolář, M. Štika, L. Novotný - M. Spurný, V. Dimitrov 

Střídání: 35. T. Gruber za P. Brabence, 45. Jan Spurný za M. Štiku, 52. A. Urban za L. Novotného

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pitsula - gratulace

dobre acko chalani ted je tabulka od 3 mista do 12 fakt huste vyrovnana. at se dari dejte i to mezno!

Mac - Re: gratulace

Jj, je to dobře našlápnutý!Taky gratulace ke 3 bodům z Jankova - teď ještě aby jste je potvrdili doma s Tichonicema...

 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 2
Celkem: 357573
Měsíc: 5904
Den: 187