Jdi na obsah Jdi na menu
 


První dubnová neděle našim týmům vůbec nevyšla

8. 4. 2008

6.4.2008

15.kolo III.tř sk. B

Křivsoudov - Velíš A  6:3 (2:2)

Vysoká,ale zasloužená prohra...

Áčko odjíždělo do Křivsoudova s cílem přivézt alespoň bod,to se ovšem nepovedlo, navíc jsme od domácích dostali tvrdou lekci...Domácí byli od začátku aktivnější,naše mužstvo se nedokázalo dostat do tempa,hodně kazilo a domácím tak umožňovalo dostávat náš tým pod tlak.Z toho také vzešel první gól utkání - nakupilo se hned Fotogalerieněkolik chyb,M.Štika pak před domácím útočníkem nohou promáchl a křivsoudovský forvard měl úlohu hodně ulehčenou - 1:0.Domácí i nádale svým pohybem a agresivitou naše mužstvo zastiňovali.Vytvořili si  ještě několik šancí,jednou nás zachránila tyč,několikrát štěstí...Ve 35.minutě se ofsajdové pasti vyhnul domácí útočník a postupoval sám na brankáře,M.Štika neměl šanci a prohrávali jsme už 2:0!Ve 38.minutě jsme dostali možnost zahrávat nepřímý kop,L.Prokop poslal přesný centr na hlavu P.Jiráčka a ten se nemýlil - 2:1!Gól naše mužstvo probudil .Ve 42.minutě hrubě zachyboval i domácí brankář a P.Červeňák šel sám na prázdnou branku - 2:2!Druhý poločas jsme chtěli pokračovat v naší hře z konce první části utkání,ovšem to se nám nepodařilo - v 55.minutě jsme opět domácí vybídli hrubou chybou Fotogalerieke skórování a ti nepohrdli - 3:2!Navíc za deset minut posoudil rozhodčí odkop M.Kocourka jako vysokou nohu a pískl proti nám velmi přísnou penaltu.M.Štika sice vystihl směr a na míč si i sáhl,ale střela byla prudká a domácí tak vedli už 4:2 (video zde).V 68.minutě se do dobré pozice dostal M.Řezníček,ale domácího golmana nepřekonal.V 70.minutě nastřelili domácí břevno naší branky,ale v 72.minutě už bohužel opět dosáhli branky - po samostatném úniku se prosadil jejich vytáhlý útočník.Naše mužstvo pomalu rezignovalo na bránění a snažilo se vstřelit branku.To se nám podařilo v 82.minutě,kdy obrovský závar ve vápně domácích využil Honza Spurný,který prudkou střelou snížil na 5:3.Domácí ale nechtěli nic nechat náhodě a v 85.minutě zatížili naše konto ještě jednou - jejich útočník (v utkání vstřelil 4 branky!) zakončil sólo na našeho brankáře úspěšně a uzavřel tak účet zápasu na hokejových 6:3...

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky: 38. P.Jiráček, 42. P.Červeňák, 82. Jan Spurný

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný , T.Baťka -P.Jiráček , Jan Spurný ,M.Janáček , F.Vlasák # - P.Červeňák, M.Řezníček

Střídání: 50.min. O.Štika za J.Spurného,65. P.Mach za F.Vlasáka,75. J.Poupě za P.Jiráčka

 

6.4.2008

15.kolo IV.tř sk. B

Louňovice A - Velíš B  4:0 (2:0)

Naše mužstvo doslova bez šance...

V zápase nevalné úrovně , na nevalném terénu si naše mužstvo za celých devadesát minut nevytvořilo větší šanci...Domácí potvrdili roli favorita a od začátku byli lepší. Ve dvanácté minutě se dostali do vedení,za další minutu potrestali naší chybu v obraně a bylo prakticky po zápase...Ve druhém poločase přidali v 60.minutě třetí branku z penalty a za dalších deset minut uzavřeli skóre po další naší chybě na závěrečných 4:0.

Rozhodčí: Kubík

Branky: -

Sestava: M.Ježek - J.Řezníček, R.Jiráček, T.Gruber, J.Urban, - Pav. Brabenec,Jos. Buchal, J.Kolář, M.Spurný - L. Buchal, M.Mach #

Střídání: 45.min. P.Havel za P.Brabence, 80.min. A.Urban za L.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář