Jdi na obsah Jdi na menu
 


První dubnová neděle našim týmům vůbec nevyšla

6.4.2008

15.kolo III.tř sk. B

Křivsoudov - Velíš A  6:3 (2:2)

Vysoká,ale zasloužená prohra...

Áčko odjíždělo do Křivsoudova s cílem přivézt alespoň bod,to se ovšem nepovedlo, navíc jsme od domácích dostali tvrdou lekci...Domácí byli od začátku aktivnější,naše mužstvo se nedokázalo dostat do tempa,hodně kazilo a domácím tak umožňovalo dostávat náš tým pod tlak.Z toho také vzešel první gól utkání - nakupilo se hned Fotogalerieněkolik chyb,M.Štika pak před domácím útočníkem nohou promáchl a křivsoudovský forvard měl úlohu hodně ulehčenou - 1:0.Domácí i nádale svým pohybem a agresivitou naše mužstvo zastiňovali.Vytvořili si  ještě několik šancí,jednou nás zachránila tyč,několikrát štěstí...Ve 35.minutě se ofsajdové pasti vyhnul domácí útočník a postupoval sám na brankáře,M.Štika neměl šanci a prohrávali jsme už 2:0!Ve 38.minutě jsme dostali možnost zahrávat nepřímý kop,L.Prokop poslal přesný centr na hlavu P.Jiráčka a ten se nemýlil - 2:1!Gól naše mužstvo probudil .Ve 42.minutě hrubě zachyboval i domácí brankář a P.Červeňák šel sám na prázdnou branku - 2:2!Druhý poločas jsme chtěli pokračovat v naší hře z konce první části utkání,ovšem to se nám nepodařilo - v 55.minutě jsme opět domácí vybídli hrubou chybou Fotogalerieke skórování a ti nepohrdli - 3:2!Navíc za deset minut posoudil rozhodčí odkop M.Kocourka jako vysokou nohu a pískl proti nám velmi přísnou penaltu.M.Štika sice vystihl směr a na míč si i sáhl,ale střela byla prudká a domácí tak vedli už 4:2 (video zde).V 68.minutě se do dobré pozice dostal M.Řezníček,ale domácího golmana nepřekonal.V 70.minutě nastřelili domácí břevno naší branky,ale v 72.minutě už bohužel opět dosáhli branky - po samostatném úniku se prosadil jejich vytáhlý útočník.Naše mužstvo pomalu rezignovalo na bránění a snažilo se vstřelit branku.To se nám podařilo v 82.minutě,kdy obrovský závar ve vápně domácích využil Honza Spurný,který prudkou střelou snížil na 5:3.Domácí ale nechtěli nic nechat náhodě a v 85.minutě zatížili naše konto ještě jednou - jejich útočník (v utkání vstřelil 4 branky!) zakončil sólo na našeho brankáře úspěšně a uzavřel tak účet zápasu na hokejových 6:3...

Rozhodčí: Kratochvíl

Branky: 38. P.Jiráček, 42. P.Červeňák, 82. Jan Spurný

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný , T.Baťka -P.Jiráček , Jan Spurný ,M.Janáček , F.Vlasák # - P.Červeňák, M.Řezníček

Střídání: 50.min. O.Štika za J.Spurného,65. P.Mach za F.Vlasáka,75. J.Poupě za P.Jiráčka

 

6.4.2008

15.kolo IV.tř sk. B

Louňovice A - Velíš B  4:0 (2:0)

Naše mužstvo doslova bez šance...

V zápase nevalné úrovně , na nevalném terénu si naše mužstvo za celých devadesát minut nevytvořilo větší šanci...Domácí potvrdili roli favorita a od začátku byli lepší. Ve dvanácté minutě se dostali do vedení,za další minutu potrestali naší chybu v obraně a bylo prakticky po zápase...Ve druhém poločase přidali v 60.minutě třetí branku z penalty a za dalších deset minut uzavřeli skóre po další naší chybě na závěrečných 4:0.

Rozhodčí: Kubík

Branky: -

Sestava: M.Ježek - J.Řezníček, R.Jiráček, T.Gruber, J.Urban, - Pav. Brabenec,Jos. Buchal, J.Kolář, M.Spurný - L. Buchal, M.Mach #

Střídání: 45.min. P.Havel za P.Brabence, 80.min. A.Urban za L.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356987
Měsíc: 5673
Den: 227