Prohráli jsme ve druhém kole poháru v Miličíně, žáci nehráli

28. 9. 2010

28.9.2010

2. kolo poháru OFS

Miličín B - Velíš A+B  4:1 (1:0)

Do Miličína odjelo kombinované mužstvo z hráčů obou dospělých týmů. Do naší branky se překvapivě postavil Honza Kolář. Domácí byli po celý zápas lepší a ve 20. minutě šli do vedení. Další branky přidali až po pauze, nejprve ve 48. minutě a pak v 60. minutě. Pak jsme se prosadili také my, v 65. minutě se trefil O. Štika. Závěr mohl zdramatizovat T. Baťka, ale v 80. minutě neproměnil penaltu. Poslední slovo tak měli znovu domácí, kteří v 85. minutě zvýšili na konečných 4:1.

Rozhodčí: ?

Branky:   67. O. Štika

Sestava: J. Kolář - M. Peška, T. Janáček, T. Baťka, J. Bureš - V. Anatol, Jan Spurný, O. Štika, Jos. Buchal - M. Spurný, J. Šebesta

Střídání:  55. V. Dimitrov za J. Buchala, 75. A. Urban za V. Anatola

Pohárové utkání mezi našimi žáky a Ratměřicemi nebylo z důvodu způsobilého termínu odehráno a bylo odloženo.