Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohráli jsme doma s Radošovicemi

7. 11. 2011

6.11.2011

11.kolo III.tř sk. B

Velíš - Radošovice 1:2 (0:1)

Bída, bída, bída ...

 

Zápas s Radošovicemi se nám nepovedl. Od začátku jsme se nemohli dostat do tempa, nedokázali jsme si pořádně přihrát a všude jsme byli druzí. Hosté byli hladovější, ale do šancí se stejně jako my nedostávali. V 15. minutě zůstal ležet na trávníku po jednom hráči z obou týmů a naše mužstvo přestalo hrát, čehož využili hosté a prostřelili našeho brankáře - 0:1! Gólově jsme mohli odpovědět ve 30. minutě, ale střelu V. Ivanova zastavila tyč. Ve 40. minutě obdržel hostující obránce druhou žlutou kartu a hráli jsme přesilovku! Druhý poločas jsme hosty přišpendlili na jejich polovině, po vápno jsme hru ovládali, ale naprostá absence kreativity a překvapivého momentu ve finální fázi znamenala, že jsme prakticky nevystřelili na branku a neohrozili golmana. Hostující obránci vždy míč zachytili a napálili dopředu na jediného útočníka, který sám dělal našim zadákům velké potíže. Přesně tak se také zrodila druhá branka Radošovic v 70. minutě - dlouhý nákop dopředu, útočník obalamutil dva naše obránce, přihrál do druhé vlny a záložník střílí branku na 0:2! Chvíli poté byl ve vápně sražen O. Štika a kopali jsme penaltu! K té se postavil spolehlivý exekutor Z. Daniel a snížil na 1:2. V 80. minutě měl na noze vyrovnání J. Buchal, ale v těžké pozici netrefil míč. V 85. minutě dostal druhý pokus, ale pálil vedle. Drtivý tlak v úplném závěru už branku nepřinesl a naše mužstvo tak doma nečekaně padlo...

Zápas nám nevycházel už od začátku. Tristní je především naše produktivita, neexistuje střelba na branku. Obrana také neměla svůj den, hosté si vytvořili tři větší šance a dvě proměnili. Ukazuje se, že hra proti deseti je větším trestem pro naše mužstvo, kterému se nedaří se prosadit proti osmi bránícícm hráčům ...

 

Rozhodčí: Macháček

Branky Velíše: 75. Z. Daniel (z penalty)

Sestava: M. Štika - T. Baťka, L. Prokop, M. Matuška, M. Spurný - M. Hons, L. Kronus, O. Štika(C), Z. Daniel - P. Mach, V. Ivanov

Střídání: 15. M. Kocourek za T. Baťku (zranění), 70. J. Buchal za M. Spurného, 80. J. Jirásek za V. Ivanova

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář