Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava: Velíš A - Pravonín B 9:3

 

18.3.2012

přípravné utkání

Velíš - Pravonín B  9:3 (5:2)

 

Poslední přípravný zápas před jarními boji měl být ostrou generálkou, která prověří náš tým. Vzhledem k pěknému počasí a příznivému terénu se zápas hrál na našem hřišti. Do vedení jsme se dostali v 10. minutě, hosté ale brzy odpověděli (po fatálním nedorozumění v obraně). Za několik minut jsme se po pěkné akci znovu dostali do vedení, ale soupeř dokázal opět srovnat (z penalty po zákroku P. Macha). Brzy jsme ale vstřelili další branku a neustále jsme si vytvářeli šance (několikrát zacinkala branková konstrukce). Ještě do poločasu jsme dokázali vstřelit dvě branky, zatímco hosté vepředu již moc nebezpeční nebyli. Druhý poločas už se dohrával víceméně v pouťovém tempu, vytvářeli jsme si spoustu šancí a stříleli branky. Pravonínští ohrožovali naší branku hlavně po standartkách, branku nám ale vstřelili po ojedinělé rychlé akci, kdy snižovali na 7:3. Naše mužstvo ještě přidalo dva góly a nezvykle vysoké vítězství bylo na světě...

Pravonín B měl být nejkvalitnějším protivníkem v přípravných zápasech, bohužel nedorazil v úplně kompletním složení (chyběl brankář) a naše mužstvo příliš neprověřil. Pozitivní je, že jsme dokázali vstřelit dost branek, na druhou stranu dvě branky jsme soupeři doslova darovali...

 

Rozhodčí: Brabenec

Branky Velíše: O. Beránek 2x, J. Kováč 2x, M. Hons 2x, M. Spurný 2x, O. Štika

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, M. Spurný - M. Hons, J. Spurný, O. Štika, L. Buchal - O. Beránek, J. Kováč

Střídání (hokejově): M. Peška, A. Urban

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 228