Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava: Velíš - Pravonín B 2:1

20. 3. 2011

20.3.2011

přípravné utkání - UT Vlašim

  Velíš A - Pravonín B  2:1 (2:0)

 

I v dalším přípravném zápase jsme dokázali zvítězit. Opět jsme se sešli v jiné sestavě než v předchozích utkáních, někteří hráči hráli na netypických postech ( O.Štika, M. Spurný...). V brance se tentokrát objevil M. Ježek a chytal výborně. Do vedení nás dostal střelou z dálky J. Kováč (chyba brankáře), ve 25. minutě se trefil Z. Daniel. Druhý poločas byl vyrovnaný a hosté několikrát velmi nepříjemně zazlobili - podržel nás M. Ježek. I naše mužstvo neproměnilo několik dobrých příležitostí. V závěru jsme trochu uvadli a hosté byli lepší. Deset minut před koncem trefili břevno a za dalších pět minut pokazili nulu M. Ježkovi a snížili tak na konečných 2:1.

Po zranění poprvé nastoupil J. Šebesta. Další přípravný zápas a opět jiná sestava - v naší brance se za tři zápasy vystřídali tři brankáři...  

 

Rozhodčí:  Rathan

Branky:  J. Kováč, Z. Daniel

Úvodní sestava:  M. Ježek - O. Štika, L. Prokop, M. Spurný, Jos. Buchal - M. Hons, J. Kováč, Z. Daniel, Jan Spurný - M. Janáček, J. Šebesta

Střídal:   R. Jiráček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář