27. 3. 2011

27.3.2011

přípravné utkání

Radošovice - Velíš A  5:6 (1:4)

Do posledního přípravného utkání jsme vstoupili aktivně a v 10. minutě jsme se po hlavičce O. Štiky dostali do vedení. Ve 20. minutě nastřelil J.Kováč břevno, ve 33. minutě se už ale mohl radovat z branky - 0:2. Za pět minut se znovu prosadil J. Kováč a když ve 43. minutě propasíroval míč do sítě J. Šebesta zdálo se, že se schyluje k debaklu domácích. Ti ale v poslední minutě prvního poločasu dokázali po první vážnější situaci před naší brankou snížit na 1:4. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi vlažně. V 55. minutě jsme zbytečně inkasovali a v 62. minutě fauloval T. Gruber domácího hráče v pokutovém území! Nařízenou penaltu ale domácí exekutor namířil pouze do tyče! V 66. minutě jsme odskočili opět o 3 branky, na 2:5 zvyšoval zblízka M. Spurný. Jenže po další zbytečné chybě domácí za chvíli opět snížili. V 73. zvýšil na 3:6 L. Buchal. Několik dobrých příležitostí jsme pak neproměnili a ke slovu se znovu dostali domácí - nejprve v 80. minutě  a pak v 87. stanovili konečné skóre na hokejových 5:6...

Po jasném průběhu prvního poločasu jsme trochu podcenili ten druhý a výsledek tomu odpovídá.

Rozhodčí:  Rathan

Branky:  O. Štika, 2x J. Kováč, J. Šebesta, M. Spurný, L. Buchal

Úvodní sestava:  T. Gruber - P. Jiráček, L. Prokop, J. Řezníček, T. Baťka - L. Buchal, O. Štika, Z. Daniel, Jan Spurný - J. Kováč, J. Šebesta

Střídal:   M. Spurný, Jos. Buchal