Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava: Libež - Velíš 3:4

12. 3. 2011

12.3.2011

přípravné utkání - hřiště v Radošovicích

  Libež - Velíš A  3:4 (2:2)

 

Druhý přípravný zápas jsme se sešli opět v jiné, nekompletní sestavě. Tentokrát chyběl i brankář, do kisny se tak musel postavit matador z pole Jirka Buchal... Úvod utkání byl v naší režii, brzy jsme šli do vedení J. Zmrhalem. "Domácí" ale po chvíli vyrovnali nejen hru ale i skóre. Pak se dokonce libežští dostali od vedení, vyrovnání ale do konce poločasu zařídil po milimetrovém centru J. Buchala hlavou O. Štika. Na 3:2 upravil ve druhém poločase střídající V. Dimitrov, na 4:2 poté zvýšil J. Kováč. Libež ještě v závěru snížila, ale vítězství jsme udrželi.

Celkem vyrovnaný zápas, více brankových příležitostí si ale vytvořil náš tým. Především J. Zmrhal mohl zaznamenat minimálně hattrick... 

 

Branky:  J.Zmrhal, O. Štika, V. Dimitrov, J. Kováč

Úvodní sestava:  Jiří Buchal - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, Jos. Buchal - J. Zmrhal, O. Štika, Z. Daniel, Jan Spurný - L. Buchal, J. Kováč

Střídali:   M. Spurný, V. Dimitrov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář