4. 3. 2012

3.3.2012

přípravné utkání, umělka ve Vlašimi

Velíš - Vracovice  5:2 (2:2)

V prvním přípravném zápase jsme nastoupili proti Vracovicím, které hrají IV. třídu. Naše sestava byla poznamenána několika absencemi, nejcitelnější byla na místě brankáře, kde musel zaskakovat M. Peška (a nevedl si vůbec špatně!). Ze začátku utkání nebyl rozdíl třídy vidět a hrál se vyrovnaný fotbal. Pak začalo přeci jen být naše mužstvo aktivnější a přišli branky. Soupeř ale dokázal vždy gólově odpovědět a první poločas tak skončil 2:2. Po přestávce mohli jít vracovičtí do vedení, ale jejich kapitán "zazdil" pokutový kop a střílel nad branku... Zhruba od 70. minuty už náš tým hru zcela ovládl a tvořil si šance jak na běžícím páse, bohužel jen několik jich bylo využito a výsledek je tak pro soupeře ještě docela milosrdný.

V naší hře bylo ještě spoustu nedostatků a nepřesností. Ve druhém poločase už jsme se ale zlepšili a fyzicky odpadlého soupeře jsme dorazili

Rozhodčí: Rathan

Branky Velíše: L. Prokop,O. Beránek,P. Jiráček, V. Ivanov,O. Štika

Sestava: M. Peška - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, M. Spurný - M. Hons, P. Jiráček, O. Štika, J. Spurný - O. Beránek, J. Kováč

Střídání (hokejově): V. Ivanov, A. Urban