6. 3. 2011

6.3.2011

přípravné utkání - UT Vlašim

Velíš A+B - Nesperská Lhota  5:3 (1:3)

Úvod prvního přípravného zápasu se nám moc nepodařil. Přestože jsme měli více ze hry, soupeř byl vepředu nebezpečnější a T. Gruber se v brance nenudil. Ve 20. minutě už bohužel nestačil na střelu zblízka (0:1). Pak se ke slovu dostali také naši hráči, několikrát ohrozili nesperskou branku, ale nic vážnějšího to nebylo. Až ve 35. minutě předložil J. Kováč M. Spurnému míč před branku (trochu hraniční ofsajdová situace) a bylo vyrovnáno. Pak ještě mohl J. Kováč zvýšit, ale ve velké šanci jen těsně minul. Soupeř se poté často tlačil před naši branku a do konce poločasu ještě dvakrát gólově udeřil! Po zaspaném konci prvního poločasu se v tom druhém konečně dostalo naše mužstvo do tempa a soupeře přehrávalo. Přicházely šance, ale stále se nedařilo převahu vyjádřit gólově. To se podařilo až v posledních 20 minutách, kdy jsme se trefili 4x a některé šance ještě zůstaly nevyužity.

V utkání se v dobrém světle představila potenciální posila A mužstva - Zdeněk Daniel (hostování z Drachkova).

Rozhodčí: Rathan

Branky:   M. Spurný, J. Kováč, 2x M. Hons, V. Dimitrov

Úvodní sestava:  T. Gruber - P. Jiráček, L. Prokop, M. Hons, Jos. Buchal - L. Buchal, O. Štika, Z. Daniel, Jan Spurný - M. Spurný, J. Kováč

Střídali:   R. Jiráček, V. Dimitrov, V. Anatol