Poslední zápas áčku nevyšel, žáci prohráli v poháru

17.6.2012

26. kolo III.tř sk. B

Velíš - Mezno 0:4 (0:2)

Rozloučení nevyšlo ...

Hosté k jistotě postupu do okresního přeboru potřebovali zvítězit a hned od začátku na naše mužstvo vlétli. V 15. minutě jsme nezachytili rozehrávku po autovém vhazování a jejich útočník měl dost prostoru k zakončení - 0:1! Naše mužstvo se muselo celý poločas bránit nebezpečným nájezdům hostí, M. Štika v brance byl v permanenci. V útoku jsme byli nuloví, nefungoval přechod a pouze jsme nakopávali balóny dopředu, kde je s přehledem odvraceli mezenští zadáci. Ve 40. minutě sestřelil ve vápně Šimáka P. Mach a pískala se penalta. K té se postavil sám faulovaný a zvýšil na 0:2. Ve 44. minutě jsme si vytvořili jedinou šanci v prvním poločase, ale J. Kováč pálil zblízka pouze do brankářových nohou... Druhý poločas se obraz hry nezměnil, jen na naše mužstvo pomalu dopadala únava a hosté se dostávali do rychlých protiútoků, které neustále zaměstnávaly naše přetížené zadní řady...V 75. minutě se pískala druhá penalta a exekutor Šimák opět proměnil. Navíc za dalších pět minut přidal čtvrtou branku a mezenská postupová radost mohla propuknout...

Hosté byli od samého začátku lepší ve všech řadách, nám se nepodařilo ubránit jejich největší hrozbu - útočníka Šimáka, který vstřelil všechny 4 branky a poslal Mezno do okresního přeboru...

Rozhodčí: Macháček - Berenda, Malý

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach(ŽK), J. Řezníček(ŽK) - M. Hons, V. Ivanov, O. Štika(C), L. Buchal - O. Beránek, M. Kováč

Střídání: 65. J. Buchal za P. Macha, 75. M. Peška za O. Beránka, 80. M. Spurný za V. Ivanova

Velíšský hráč zápasu dle diváků: M. Štika