Jdi na obsah Jdi na menu
 


Porazili jsme Trhový Štěpánov B

15.4.2012

17.kolo III.tř sk. B

Velíš - Trhový Štěpánov B  3:1 (0:0)

Povinná a o to těžší výhra...

 

Po kvalitních výkonech z minulých kol měla přijít povinná výhra nad beznadějně posledním soupeřem. Věděli jsme, že samo se nic neuhraje, přesto asi v hlavách našich hráčů probíhala myšlenka, že "poslední tým se přece musí porazit sám... " Byli jsme zbytečně zbrklí, nepřesní a netrpěliví. Štěpánovští rozhodně nepřijeli odevzdaní a v prvním poločase byli i nebezpečnějším týmem. Jen díky několika zákrokům naší obrany jsme neinkasovali. Vepředu jsme bohužel nedokázali podržet míč a tak našich šancí se příliš neurodilo - šlo především o několik propagačních střel. Když už jsme se mohli, nebo měli dostat do zakončení, zradilo naše hráče buď špatné zpracování, nebo již zmiňovaná zbrklost. Druhý poločas už jsme se pomalu začali zvedat, ale přišla 53. minuta a zbytečná rozehrávka v obraně, která skončila ztrátou míče. Tu hosté bohužel dokázali potrestat dokonale - vstřelili vedoucí branku - 0:1! Náš tým naštěstí nezačal panikařit a brzy se do zápasu vrátil. V 58. minutě zachytil míč na vápně P. Mach, jeho průnik byl ve velkém čtverci zastaven nedovoleně a pískala se penalta. Láďa Prokop se nemýlil a bylo vyrovnáno - 1:1! Pak už začalo mít velíšské mužstvo přeci jen navrch a přicházely šance. A brzy přišel i druhý gól našeho celku. O. Štika si v 68.min. naběhl na křižnou přihrávku za obranu a přesným centrem trefil hlavu P. Jiráčka, který z malého vápna nemohl neskórovat - 2:1! Hosté vepředu párkrát zazlobili, ale spíše se jednalo o standardky, které jsme si pohlídali. V 77. minutě měl na noze branku V. Ivanov, ale pálil těsně vedle tyče. V 80. minutě se do míče krásně opřel J. Spurný, ale z 25 metrů jen těsně minul... Gólová pojistka přišla až v 83. minutě, po centru M. Pešky a následném zmatku ve vápně se nejlépe zorientoval M. Hons a zblízka propálil vše před sebou - 3:1!

Vítězství se rodilo těžce, v prvním poločase byl soupeř dokonce lepším týmem. Probudila nás až inkasovaná branka a chvíli poté proměněná penalta. Z naší strany to nebyla žádná hitparáda, ale devět bodů zvenku jsme povinně potřebovali potvrdit a to se podařilo ...

  

Rozhodčí: Babický

Branky Velíše: 58. L. Prokop z pen., 68. P. Jiráček, 83. M. Hons

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, J. Řezníček - M. Hons(ŽK), J. Spurný, O. Štika(C), L. Buchal - M. Spurný, V. Ivanov

Střídání: 60. P. Jiráček za M. Spurného, 75. M. Peška za P. Macha (zranění), 85. A. Urban za V. Ivanova

 

  

 

11.kolo OP ml. žáků (7+1)

Velíš - Benešov C  1:2 

Favoritovi z Benešova byl náš tým rovnocenným soupeřem. I když měl Benešov více ze hry, i my jsme si vytvářeli šance a jednu z nich dokázal proměnit M. Málek. Utkání mohlo skončit remízou, ale v jeho závěru jsme neproměnili penaltu.

Branky: M. Málek 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227