Podblanický pohár 2008 v Louňovicích

6. 8. 2008

Podblanický pohár 2008 - Louňovice pod Blaníkem

V sobotu 2.8.2008 se A mužstvo se zúčastnilo tradičního podblanického poháru.Společně s naším mužstvem se na turnaji představila mužstva domácích Louňovic,Libouně a Kondrace.Zápasy se hrály 2 x 25minut,s možností hokejového střídání.Hrálo se systémem play-off,vítězové prvních dvou utkání se střetli ve finále,poražení v zápase o 3.místo.V prvním zápase na sebe narazila mužstva domácích Louňovic a Libouně.Domácí měli celý zápas převahu a zaslouženě zvítězili 4:2.Ve druhém zápase odehrálo naše mužstvo zápas z celkem Kondrace,složeného Fotogaleriepředevším z hráčů B mužstva.V našem týmu se představili dvě nové tváře - z Bohemians 1905 hostující Jakub Zmrhal a zatím nesperskolhotský Martin Brůna (o jeho případném přestupu/hostování se teprve bude jednat).Naše mužstvo mělo pomalý rozjezd a v 10.minutě po nedorozumění obrany prohrávalo 0:1.Pak jsme ale otěže zápasu přebrali my, v 18. se trefil M.Brůna a ve 21.minutě Jan Spurný.Druhý poločas jsme zápasu dominovali a před koncem zápasu přidal pojistku ještě O.Štika.Naše mužstvo tak zvítězilo 3:1.Zápas o 3.místo mezi Kondrací a Libouní nepřinesl moc vzruchu a kondračtí v poklidu Libouň přehráli výsledkem 5:2.Souboj o první místo naše mužstvo nezvládlo.Vyhecované domácí jsme hodně podcenili a nestačili na jejich nadšenou a rychlou hru.Po 15.minutách jsme prohrávali 0:2 a domácím jsme zápas hodně ulehčovali velkými chybami.Ve druhém poločase louňovští přidali našemu odevzdanému mužstvu ještě  2 branky a zaslouženě se tak stali vítězi celého turnaje.