Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oběma našim mužstvům domácí premiéra nevyšla

22.8.2010

1.kolo III.tř sk. B

Velíš A - SK Načeradec  0:4 (0:2)

Lekce z produktivity ...

Hosté našemu mužstvu předvedli lekci z produktivity. Přitom zápas mohl vypadat úplně jinak, kdybychom proměnili alespoň polovinu šancí. V 5. minutě hlavičkoval z dobré pozice O. Štika, brankář jeho pokus vyrazil na roh. Pak hosté zapnuli na vyšší obrátky a začali nám nepěkně zatápět. Naštěstí nás dvakrát skvěle podržel M. Štika v brance. Ve 25. minutě se dostal do dobré příležitosti J. Kováč, ale pálil pouze do boční sítě. Ve 30. minutě jsme dostali smolnou branku, hlavička P. Jiráčka v obranné činnosti trefila hlavu J. Řezníčka, který tak neúmyslně vyslal načeradského útočníka do sóla. Ten svůj nájezd s přehledem proměnil a bylo to 0:1. Ve 35. minutě se ve 100% šanci ocitl J. Kováč, hlavičku z malého vápna ale umístil pouze do náručí golmana. Ve 38. minutě pálil tvrdě, ale mimo J. Zmrhal. Ve 40. minutě to zkusil J. Zmrhal znovu, jeho střelu z úhlu vyrazil golman pouze na vápno k volnému O. Štikovi, ten ale tutovku spálil a střelu placírkou poslal vedle...A pak to přišlo - ve 42. minutě hosté potrestali naši chybu ve středu hřiště a zvýšili po rychlé akci na 0:2. druhý poločas už tolik šancí na obou stranách nepřinesl. Náš tým dostal potřetí za uši v 60. minutě a prohrávali jsme už 0:3! V 65. minutě trefil O. Štika tyč, v 68. minutě pálil z dobré pozice opět mimo J. Kováč. Poslední hřebíček do rakve jsme si nakonec vrazili sami, v 70. minutě nešťastně zasáhl míč ve vápně kapitán L. Prokop a vlastenec byl na světě - 0:4.

Výsledek je to pro nás krutý. Ale vzhledem k tomu, že fotbal se hraje na branky a  na proměňování šancí, je naše prohra (a tedy i vysoká výhra SK Načeradec) naprosto zasloužená. Nezbývá než doufat, že příští zápas to bude s naší produktivitou alespoň o 50% lepší. 

+ Dokázali jsme si vytvořit dostatek šancí

- Nedokázali jsme je proměnit, zbytečné ztráty míče a "nevynucené" chyby

Rozhodčí: Mrázek

Branky:   -

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Řezníček, J. Kováč

Střídání:  45. M. Spurný za J. Zmrhala, 75. J. Kolář za L. Buchala

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  J. Kováč

 

21.8.2010

1.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Postupice B  0:5 (0:2) 

Zahozená penalta = zhasnutá jiskřička naděje ...

Naši hráči vstoupili do zápasu dobře a během 5 minut si vypracovali dvě dobré příležitosti. Pak ale převzali iniciativu hosté a kromě několika pasáží byli po celý zápas lepší. Velíšští nedokázali najít recept na rychlé kombinace a postupičtí trestali naše nepřesné kombinace. Poprvé se hosté dokázali prosadit v 15. minutě a za pár minut trestali naši nedůslednost podruhé. Do druhého poločasu vstoupilo naše mužstvo aktivně, druhý závar ve vápně nakonec skončil penaltou! K té se v 50. minutě postavil M. Peška, ale brankář ho vychytal. Šlo o klíčový okamžik zápasu, neboť v 60.minutě hosté proměnili rychlý brejk a naše mužstvo bylo definitivně zlomeno. Hosté si pak utkání s přehledem pohlídali, navíc ještě v 70. a 80. minutě vstřelili po brance

Nejlepším hráčem na hřišti "brankář" M. Štika (nebo je to spíš mínus?)

- Neproměněná penalta, málo brankových příležitostí

Rozhodčí: Špička

Branky:  -

Sestava: M. Ježek  -  R. Jiráček, M. Štika, J. Bureš, T. Gruber - Jan Spurný, M. Peška, Jos. Buchal, J. Šebesta - M. Spurný, J. Kolář


Střídání: 45. L. Buchal za T. Grubera, V. Georgiev za J. Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 9
Celkem: 356563
Měsíc: 5434
Den: 232