Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oběma našim mužstvům domácí premiéra nevyšla

23. 8. 2010

22.8.2010

1.kolo III.tř sk. B

Velíš A - SK Načeradec  0:4 (0:2)

Lekce z produktivity ...

Hosté našemu mužstvu předvedli lekci z produktivity. Přitom zápas mohl vypadat úplně jinak, kdybychom proměnili alespoň polovinu šancí. V 5. minutě hlavičkoval z dobré pozice O. Štika, brankář jeho pokus vyrazil na roh. Pak hosté zapnuli na vyšší obrátky a začali nám nepěkně zatápět. Naštěstí nás dvakrát skvěle podržel M. Štika v brance. Ve 25. minutě se dostal do dobré příležitosti J. Kováč, ale pálil pouze do boční sítě. Ve 30. minutě jsme dostali smolnou branku, hlavička P. Jiráčka v obranné činnosti trefila hlavu J. Řezníčka, který tak neúmyslně vyslal načeradského útočníka do sóla. Ten svůj nájezd s přehledem proměnil a bylo to 0:1. Ve 35. minutě se ve 100% šanci ocitl J. Kováč, hlavičku z malého vápna ale umístil pouze do náručí golmana. Ve 38. minutě pálil tvrdě, ale mimo J. Zmrhal. Ve 40. minutě to zkusil J. Zmrhal znovu, jeho střelu z úhlu vyrazil golman pouze na vápno k volnému O. Štikovi, ten ale tutovku spálil a střelu placírkou poslal vedle...A pak to přišlo - ve 42. minutě hosté potrestali naši chybu ve středu hřiště a zvýšili po rychlé akci na 0:2. druhý poločas už tolik šancí na obou stranách nepřinesl. Náš tým dostal potřetí za uši v 60. minutě a prohrávali jsme už 0:3! V 65. minutě trefil O. Štika tyč, v 68. minutě pálil z dobré pozice opět mimo J. Kováč. Poslední hřebíček do rakve jsme si nakonec vrazili sami, v 70. minutě nešťastně zasáhl míč ve vápně kapitán L. Prokop a vlastenec byl na světě - 0:4.

Výsledek je to pro nás krutý. Ale vzhledem k tomu, že fotbal se hraje na branky a  na proměňování šancí, je naše prohra (a tedy i vysoká výhra SK Načeradec) naprosto zasloužená. Nezbývá než doufat, že příští zápas to bude s naší produktivitou alespoň o 50% lepší. 

+ Dokázali jsme si vytvořit dostatek šancí

- Nedokázali jsme je proměnit, zbytečné ztráty míče a "nevynucené" chyby

Rozhodčí: Mrázek

Branky:   -

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Řezníček, J. Kováč

Střídání:  45. M. Spurný za J. Zmrhala, 75. J. Kolář za L. Buchala

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  J. Kováč

 

21.8.2010

1.kolo IV.tř sk. C

Velíš B - Postupice B  0:5 (0:2) 

Zahozená penalta = zhasnutá jiskřička naděje ...

Naši hráči vstoupili do zápasu dobře a během 5 minut si vypracovali dvě dobré příležitosti. Pak ale převzali iniciativu hosté a kromě několika pasáží byli po celý zápas lepší. Velíšští nedokázali najít recept na rychlé kombinace a postupičtí trestali naše nepřesné kombinace. Poprvé se hosté dokázali prosadit v 15. minutě a za pár minut trestali naši nedůslednost podruhé. Do druhého poločasu vstoupilo naše mužstvo aktivně, druhý závar ve vápně nakonec skončil penaltou! K té se v 50. minutě postavil M. Peška, ale brankář ho vychytal. Šlo o klíčový okamžik zápasu, neboť v 60.minutě hosté proměnili rychlý brejk a naše mužstvo bylo definitivně zlomeno. Hosté si pak utkání s přehledem pohlídali, navíc ještě v 70. a 80. minutě vstřelili po brance

Nejlepším hráčem na hřišti "brankář" M. Štika (nebo je to spíš mínus?)

- Neproměněná penalta, málo brankových příležitostí

Rozhodčí: Špička

Branky:  -

Sestava: M. Ježek  -  R. Jiráček, M. Štika, J. Bureš, T. Gruber - Jan Spurný, M. Peška, Jos. Buchal, J. Šebesta - M. Spurný, J. Kolář


Střídání: 45. L. Buchal za T. Grubera, V. Georgiev za J. Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář