Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě naše mužstva venku neúspěšná

 

19.4.2009

17.kolo III.tř sk. B

Křivsoudov - Velíš A  3:0 (1:0)

Špatná hra = špatný výsledek...

Zápas se našemu týmu hrubě nevyvedl.Ne že bychom hráli nějak extra špatně,ale k ohrožení branky jsme se dostávali velice sporadicky - za první poločas jsme branku domácích ohrozili pouze jednou, ve 20.minutě pronikal do vápna M.Brůna, ale zblízka už nedokázal prostřelit brankáře.Domácí toho dopředu také moc nevymysleli, ale ve 30.minutě podnikli akci, na jejímž Fotogaleriekonci byl tak trochu zbytečný zákrok ve velkém vápně.Rozhodčí pískal penaltu a Křivsoudov vedl 1:0.Druhý poločas naše mužtvo svou hru moc nezlepšilo, často jsme ztráceli míče a domácí několikrát přímo vybízeli k rychlým protiútokům.V 65.minutě vyhlavičkoval  J.Řezníček už skoro jistou branku a vysloužil si pochvalu od našeho brankáře.V 70.minutě měl na noze vyrovnání O.Štika, jeho střela bohužel těsně minula pravou tyč...V 80.minutě nám nezafungoval ofsajd systém a domácí se řítili ve dvou na osamoceného M.Štiku - 2:0.Za několik minut jsme vstřelili branku (P.Jiráček), ale rozhodčí jí pro ofsajd neuznal...V posledních pěti minutách si domácí vytvořili ještě dvě vyložené šance - poprvé výborně zasáhl M.Štika, podruhé už byl ale proti domácímu útočníkovi bezmocný a Křivsoudov tak naše mužstvo porazil zaslouženě 3:0.

Rozhodčí: Konvička

Branky:   -

Sestava: M.Štika - P.Setnička, L.Prokop,T.Janáček, J.Řezníček - P.Mach,  P. Jiráček#, O.Štika, J.Zmrhal - M.Brůna, M.Řezníček

Střídání: 45.min. L.Buchal za M.Řezníčka, 70. M.Janáček za M.Brůnu

 

 

19.4.2009

17.kolo IV.tř sk. C

Postupice B - Velíš B  3:1 (2:0)

Mrzely neproměněné šance...

V úvodu zápasu jsme spálili dvě obrovské šance - oba naši útočníci šli sami na golmana, ale ani jeden netrefil branku...Ve 30.minutě se dostali domácí prakticky zadarmo do vedení, M.Ježek si neporadil s lehkým balonem a prohrávali jsme 1:0.Domácí nám zasadili další ránu v samotném závěru prvního poločasu, kdy dokázali z rohu vytěžit maximum a vedli již 2:0.Druhý poločas jsme začali dobře, v 50.minutě se přesnou střelou k tyči prosadil M.Peška - 2:1!Bohužel další branku už jsme nedokázali přidat, naopak domácí potrestali naší chybu v 75.minutě a vstřelili třetí gól.

Rozhodčí: Březina

Branky:  50. M.Peška

Sestava: M.Ježek -  J.Kolář, R.Jiráček#, J.Urban, J.Sedláček - J.Bureš, Jos. Buchal, M.Peška, Jiří Spurný - M.Spurný, M.Mach

Střídání: 45. T.Gruber za J.Sedláčka, 65. V.Trifonov za J.Bureše, 75. V.Dobrý za M.Pešku

 
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139