Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě naše mužstva venku neuspěla

19.4.2008

17.kolo III.tř sk. B

Bystřice - Velíš A  1:0 (0:0)

Hvězda jménem Irion...

Do Bystřice odjíždělo naše mužstvo oslabeno o 4 hráče základní sestavy.Angína skolila brankáře M.Štiku,kvůli rodinným povinnostem chyběl T.Baťka,zdravotní problémy měli F.Vlasák a M.Janáček.V deštivém a chladném počasí se dal očekávat zápas plný nepřesností a především bojovnosti a to se také vyplnilo.Začátek zápasu patřil našemu týmu,hned v 5.minutě hlavičkoval z velmi dobré pozice P.Jiráček,bohužel nepřesně.Domácí měli častěji míč na kopačkách,ale dopředu byli bezzubí,hrozba z jejich strany přicházela především ze standartních situací,kterých si během prvního poločasu ale zas tolik nevytvořili.Největší šance prvního poločasu se urodily v pokutovém území domácích - ve 20.minutě rozehrál L.Prokop trestňák,který ve vápně šikovně tečoval O.Štika,míč ale skončil pouze na tyči...Ve 30.minutě zachytil špatnou rozehrávku domácích obránců P.Mach,ale jejich chybu nedokázal potrestat,golman proti jeho slabé střele zakročil.První poločas bylo k vidění i spoustu nepřesností rozhodčího Iriona,ovšem to bylo ještě kafíčko proti tomu, co mělo přijít k závěru utkání...Druhý poločas nebyly k vidění prakticky žádné šance,obě mužstva se utápěla v nepřesnostech,hru notně ztěžoval odskok míče od mokrého trávníku.A vzhledem k tomu,že fotbalu moc vidět nebylo,rozhodl se upoutat na sebe pan rozhodčí,kterému se to rozhodně podařilo - netrestané zákroky, nesmyslně otáčené verdikty na obě strany,jednoduše utkání nezvládal a někdy působil dojmem ustrašeného kluka,který ani nevěděl,že je na hřišti...V 72.minutě navíc odpískal proti našemu týmu penaltu za ruku,o které posléze řekl,že jí ani neviděl - naprostá zoufalost!!!Nicméně domácí se tak dostali do vedení a  naše mužstvo už se do konce zápasu k možnosti vyrovnat ani nedostalo.Částečně i díky tomu,že rozhodčí druhou půli zkrátil o 5 minut!!!Nejvtipnější ale bylo,že v oné čtyřicáte minutě (kdy to na hřišti mezi oběma mužstvy dost vřelo) vyloučil M.Řezníčka a pak odešěl do kabin!Aniž by utkání ukončil konečným hvizdem,normálně se sebral a odkráčel do kabiny!Utkání byl přítomen i delegát,snad jako ochranka pro "rozhodčího"... :) Závěrečná estráda už ale nic nezměnila na tom,že z utkání,kterému by slušela spíše remíza si naše mužstvo neodvezlo ani bod...

Rozhodčí: Irion ml.

Branky: -

Sestava: M.Vinduška - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný , J.Bureš -P.Jiráček , Jan Spurný ,O.Štika#, M.Řezníček ## - P.Červeňák, P.Mach#

Střídání: 65.min. M.Spurný za P.Jiráčka

 

20.4.2008

17.kolo IV.tř sk. B

Neustupov - Velíš B  3:1 (1:1)

Škoda,na bod bylo...

Celkem vyrovnaný zápas jsme nezačali dobře,už ve druhé minutě jsme inkasovali.Pak jsme si vypracovali některé brankové příležitosti,ale ani dvakrát M.Spurný ani M.Mach branku nevstřelili.Líbačovi se to ale přeci jen povedlo,ve 45.minutě vyrovnal na poločasových 1:1.Druhý poločas se hrál i nadále vyrovnaný fotbal,k vidění ale byly především zajímavé verdikty pana rozhodčího...Domácí rozhodli v 68.minutě,kdy se jim povedlo vstřelit vedoucí branku.Naše mužstvo se k závěru tlačilo více dopředu a domácí toho využili - v 80.minutě potvrdili vítězství třetí brankou.

Rozhodčí: Smítka

Branky: 45.min. M.Spurný

Sestava: M.Ježek - J.Řezníček, R.Jiráček#, T.Gruber#, J.Urban, - P.Havel, M. Peška , Jan Spurný, M.Spurný - J. Buchal, M.Mach

Střídání: 45.min. Jiří Spurný za J.Buchala, 55. L.Buchal za P.Havla

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 227