3.5.2008

19.kolo III.tř sk. B

Dolní Kralovice - Velíš A  3:1 (3:0)

V deseti nebyly síly...

Do Kralovic odjelo naše mužstvo opět bez několika hráčů základní sestavy.Utkání hodně ovlivnila 10.minuta, kdy byl vyloučen náš hráč.Domácí tak měli výhodu více hráčů v poli,kterou vyjádřili ke konci prvního poločasu.Jejich dvě usmolené střely ze 40. a 42.minuty je poslaly do vedení 2:0,ve 45.minutě navíc měli možnost pokutového kopu,který proměnili.Druhý poločas se hrál fotbal slabší úrovně,domácí nakonec také přišli o jednoho hráče,který byl vyloučen v 70.minutě.Chvíli na to zajistil náš čestný úspěch P.Jiráček,který pod padajícím brankářem snížil na konečných 3:1...

Rozhodčí: Špička

Branky: 70.P.Jiráček

Sestava: M.Štika - M.Kocourek#, L.Prokop, Jiří Spurný , J.Kolář -P.Jiráček , Jan Spurný ,O.Štika, M.Spurný - P.Červeňák, T.Janáček

Střídání: 45.min. R.Jiráček za Jirku Spurného

3.5.2008

19.kolo IV.tř sk. B

Sedlec-Prčice B - Velíš B  5:0 (2:0)

Neměli jsme nárok...

V zápase nemělo naše mužstvo sebemenší nárok, domácí si s naším mužstvem dělali co chtěli a uštědřili našemu týmu bůra,kterého jsme si asi  zasloužili.