Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě mužstva znovu prohrála, žáci podruhé zvítězili

3.10.2010

7.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Kondrac B  0:2 (0:1)

Zasloužená prohra ...

 

 Zápas s Kondrací se našemu týmu nepovedl ani výsledkově, ani herně. Do utkání jsme vstoupili dobře a v 5. minutě jsme si vytvořili obrovskou šanci. Jenže M. Řezníček nedokázal trefit zcela prázdnou levou část kondracké branky. To bylo směrem dopředu od našeho týmu nadlouho vše. Hosté se pak pevně chopili otěží zápasu a stále častěji podnikali nebezpečné výlety před naše pokutové území. Na trůn vedoucího mužstva jsme ale hosty posadili sami - nedorozumění mezi P. Jiráčkem a L. Prokopem využili kondračtí útočníci a postupovali sami na M. Štiku, kterého si v pohodě vychutnali - 0:1! Ve 40. minutě jsme měli štěstí, že střet našeho brankáře s kondrackým útočníkem neposoudil rozhodčí jako penaltu, takže do kabin jsme odkráčeli s jednobrankovým mankem. Druhý poločas jsme opět začali brankovou příležitostí, v 50. minutě hlavičkoval nebezpečně P. Jiráček, jeho pokus šel ale bohužel vedle. A hosté pak udeřili znovu - v 55. minutě jsme nedokázali přerušit rychlý protiútok a kondracký záložník pohodlně střílel z vápna k tyči - 0:2! Na druhou branku jsme mohli odpovědět v 65. minutě - po přímém kopu L. Prokopa ale nedokázal nikdo z tria našich útočících hráčů dopravit míč zblízka do branky... A hosté nás mohli opět potrestat, v 68. minutě šel kondracký záložník sám na M. Štiku, ale jeho lob skončil vedle tyče. Do konce poločasu se do několika šancí dostávali pouze hosté, velíšská snaha se smrskla jen na pár střel z dálky.     

  

Kromě kvalitního individuálního výkonu L. Buchala asi nic ...

- Z naší strany prakticky vše - nedařilo se vůbec nic ...

 

Rozhodčí:  Pessr

Branky Velíše:   -

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, L. Buchal, T. Baťka -  J. Kováč, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal - M. Řezníček, J. Šebesta

Střídání:  70. M. Spurný za J. Šebestu

Hráč zápasu dle hlasování diváků :  L. Buchal

 

 

 

3.10.2010

7.kolo IV.tř sk. C

  Čechtice B - Velíš B  3:0 (2:0) 

Celý zápas jsme tahali za kratší konec...

 

Domácí tým byl hned od začátku tím aktivnějším a už v 15. minutě šel po rychlé akci do vedení. Svojí převahu pak domácí potvrdili ještě v 39. minutě kdy zvýšili na 2:0. Náš tým si během zápasu nedokázal vytvořit nějakou větší šanci, pouze pár náznaků. V 75. minutě Čechtice přidali třetí branku a zápas se poté dohrával pouze z povinnosti.   

 

Nikdo se vážněji nezranil a nevykartoval ... 

- Za celý zápas jsme si nevytvořili vyloženou šanci

 

Rozhodčí: Bartoš

Branky Velíše:  -

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, P. Havlíček, J. Hons, Jos. Buchal - A. Urban, M. Peška, M. Spurný, V. Trifonov - P. Brabenec, V. Dimitrov 

Střídání: 70. R. Krejčí za P. Havlíčka

 

  

 

6.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

  Velíš - Dolní Kralovice  7:4 (3:2)

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 5
Celkem: 356557
Měsíc: 5428
Den: 228