Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě mužstva vyšla bodově naprázdno

21.10.2007

10.kolo III.tř sk. B

Bílkovice - Velíš A  3:1 (0:0)

V deseti už na obrat nebyly síly...

Prohra Ratměřic v Tichonicích znamenala,že v Bílkovicích se bude hrát o první příčku tabulky.První poločas byli domácí častěji u míče,naše mužstvo ale bylo nebezpečnější a mělo větší šance.Dvě velké zazdil P.Mach - ve 20.minutě pálil z úhlu jen do obránce na brankové čáře,ve 28.minutě mu poslal milimetrový centr O.Štika,ovšem náš útočník z malého vápna hlavičkoval slabě a domácí brankář rybičkou zneškodnil jeho pokus.Druhý poločas jsme nezačali dobře,domácí se v 58.minutě dostali do brejku (který hodně zaváněl ofsajdem) a podařilo se jim vstřelit branku - 1:0.To naše mužstvo poslalo do kolen a několik minut jsme nevěděli co hrát.Když už jsme se zvedali a začali opět hrát aktivněji,domácí vstřelili druhou branku... Pak rozhodčí nevyloučil domácího hráče a za skopnutí bez balónu mu dal pouze žlutou kartu!!!To nebyl jediný podezdřelý čin pana rozhodčího,pak ještě několikrát ukázal, že píská poněkud tendečně (mimochodem - v domácím mužstvu hrají 2rozhodčí...).To se ukázalo také v 80.minutě,kdy byl ve vápně bez balónu faulován náš útočník.Rozhodčí správně písknul penaltu,ale evidentní červenou kartu opět nevytáhl (ani žlutou!)...Penaltu s přehledem proměnil Honza Spurný a chvátal pro balón do branky.Tam byl skopnut domácím brankářem,což samozřejmě rozhodčímu uteklo.Kvůli tomuto incidentu se pak strhla mela,která pro nás neměla dobrý výsledek - P.Mach dostal druhou (zaslouženou)žlutou kartu a dohrávali jsme v deseti...Domácí pak zalezli a chtěli za každou cenu ubránit vítězství,naše mužstvo dřelo,ale v deseti to bohužel moc nešlo.V 85.minutě utekli domácí do brejku a definitivně rozhodli,že na první příčce budou po desátém kole Bílkovice.

Rozhodčí: Rosenvald

Branky: 80.Jan Spurný z penalty

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný,  T.Baťka - P.Jiráček# , O.Štika ,M.Janáček , F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach## 80.min.

Střídání: 60.min. T.Janáček za P.Jiráčka,70. Jan Spurný za M.Janáčka,85. P.Červeňák za F.Vlasáka

 

20.10.2007

10.kolo  IV.tř. sk. B

Přestavlky - Velíš B  5:2 (2:0)

Překvapení se nekonalo...

Zápas nezačalo naše mužstvo špatně ,vytvořilo si i nějaké šance,ale bohužel bez efektu.To domácí se dostali do první šance a ve 20.minutě vedli 1:0.Do poločasu pak přidali ještě jednu branku.Druhý poločas jsme si vybrali hodně slabou chvilku v 55.minutě,kdy jsme velkou chybou vybídli domácí ke skórování.Za několik minut domácí přidali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto.V 60.minutě potrestal Honza Spurný z penalty faul domácích a za deset minut přidal druhou branku krásnou střelou - 4:2.Domácí si ale závěr utkání pohlídali a vstřelili našemu mužstvu ještě jednu branku.

Rozhodčí: Pessr

Branky: 60. (z pen.) a 70. Jan Spurný

Sestava: T.Gruber - J.Řezníček, R.Jiráček,  J.Bureš, J.Urban, - Jiří Spurný, Jan Spurný, J.Kolář, P.Jiráček  - L. Buchal, M.Spurný

Střídání: 45.minuta J.Buchal za P.Jiráčka,75. J.Sedláček za L.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 5
Celkem: 356557
Měsíc: 5428
Den: 228