Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě mužstva vyšla bodově naprázdno

21. 10. 2007

21.10.2007

10.kolo III.tř sk. B

Bílkovice - Velíš A  3:1 (0:0)

V deseti už na obrat nebyly síly...

Prohra Ratměřic v Tichonicích znamenala,že v Bílkovicích se bude hrát o první příčku tabulky.První poločas byli domácí častěji u míče,naše mužstvo ale bylo nebezpečnější a mělo větší šance.Dvě velké zazdil P.Mach - ve 20.minutě pálil z úhlu jen do obránce na brankové čáře,ve 28.minutě mu poslal milimetrový centr O.Štika,ovšem náš útočník z malého vápna hlavičkoval slabě a domácí brankář rybičkou zneškodnil jeho pokus.Druhý poločas jsme nezačali dobře,domácí se v 58.minutě dostali do brejku (který hodně zaváněl ofsajdem) a podařilo se jim vstřelit branku - 1:0.To naše mužstvo poslalo do kolen a několik minut jsme nevěděli co hrát.Když už jsme se zvedali a začali opět hrát aktivněji,domácí vstřelili druhou branku... Pak rozhodčí nevyloučil domácího hráče a za skopnutí bez balónu mu dal pouze žlutou kartu!!!To nebyl jediný podezdřelý čin pana rozhodčího,pak ještě několikrát ukázal, že píská poněkud tendečně (mimochodem - v domácím mužstvu hrají 2rozhodčí...).To se ukázalo také v 80.minutě,kdy byl ve vápně bez balónu faulován náš útočník.Rozhodčí správně písknul penaltu,ale evidentní červenou kartu opět nevytáhl (ani žlutou!)...Penaltu s přehledem proměnil Honza Spurný a chvátal pro balón do branky.Tam byl skopnut domácím brankářem,což samozřejmě rozhodčímu uteklo.Kvůli tomuto incidentu se pak strhla mela,která pro nás neměla dobrý výsledek - P.Mach dostal druhou (zaslouženou)žlutou kartu a dohrávali jsme v deseti...Domácí pak zalezli a chtěli za každou cenu ubránit vítězství,naše mužstvo dřelo,ale v deseti to bohužel moc nešlo.V 85.minutě utekli domácí do brejku a definitivně rozhodli,že na první příčce budou po desátém kole Bílkovice.

Rozhodčí: Rosenvald

Branky: 80.Jan Spurný z penalty

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný,  T.Baťka - P.Jiráček# , O.Štika ,M.Janáček , F.Vlasák - M.Řezníček , P.Mach## 80.min.

Střídání: 60.min. T.Janáček za P.Jiráčka,70. Jan Spurný za M.Janáčka,85. P.Červeňák za F.Vlasáka

 

20.10.2007

10.kolo  IV.tř. sk. B

Přestavlky - Velíš B  5:2 (2:0)

Překvapení se nekonalo...

Zápas nezačalo naše mužstvo špatně ,vytvořilo si i nějaké šance,ale bohužel bez efektu.To domácí se dostali do první šance a ve 20.minutě vedli 1:0.Do poločasu pak přidali ještě jednu branku.Druhý poločas jsme si vybrali hodně slabou chvilku v 55.minutě,kdy jsme velkou chybou vybídli domácí ke skórování.Za několik minut domácí přidali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto.V 60.minutě potrestal Honza Spurný z penalty faul domácích a za deset minut přidal druhou branku krásnou střelou - 4:2.Domácí si ale závěr utkání pohlídali a vstřelili našemu mužstvu ještě jednu branku.

Rozhodčí: Pessr

Branky: 60. (z pen.) a 70. Jan Spurný

Sestava: T.Gruber - J.Řezníček, R.Jiráček,  J.Bureš, J.Urban, - Jiří Spurný, Jan Spurný, J.Kolář, P.Jiráček  - L. Buchal, M.Spurný

Střídání: 45.minuta J.Buchal za P.Jiráčka,75. J.Sedláček za L.Buchala

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář