Obě mužstva venku prohrála,nevstřelili jsme žádnou branku !

6.9.2008

3.kolo III.tř sk. B

Postupice - Velíš A  4:0 (1:0)

Tvrdá lekce...

V Postupicích se nám v minulosti celkem dařilo,tentokrát ale naše mužstvo nenašlo na domácí recept.V poli se odehrával vyrovnaný fotbal,ale domácí byli lepší v zakončení.První branku jsme inkasovali už v 9.minutě ze standartky,osamocený postupický hráč hlavičkoval přesně a domácí vedli 1:0.V některých pasážích prvního poločasu náš tým domácí přehrával,ale naší největší slabinou bylo zakončení,ke kterému jsme se dostávali jen vyjímečně.Rozhodující moment zápasu se odehrál v 55.minutě,kdy domácí náhodnou střelou z dálky zvýšili na 2:0.Naše mužstvo se snažilo ještě zápas zvrátit,jenže k chybám ve finální fázi našich útoků se přidali ještě chyby v obraně a domácím jsme v poslední dvacetiminutovce darovali ještě dvě branky...

Rozhodčí: Platil

Branky: -

Sestava: M.Štika# - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček# - J.Spurný,  P. Jiráček, O.Štika#, M.Řezníček - P.Mach, M.Brůna

Střídání: 60.min. L.Buchal za J.Spurného,75. M.Spurný za M.Brůnu

7.9.2008

3.kolo IV.tř sk. C

Radošovice - Velíš B  2:0 (2:0)

Špatná hra = špatný výsledek...

Béčko navázalo na výkon A mužstva a prohrálo v Radošovicích 2:0.Za celý zápas jsme si nevytvořili větší šanci,naopak domácí přiváděl k šílenství vynikající M.Vinduška,který předvedl několik vynikajících zákroků a uchránil tak naše mužstvo před větší prohrou.

Rozhodčí: Březina

Branky: -

Sestava: M.Vinduška -  J.Kolář, R.Jiráček, T.Gruber, J.Urban - L.Buchal, P.Havel, Jiří Spurný, J.Bureš  - M.Peška# ,  M.Mach

Střídání: 20.min. J.Buchal za J.Urbana,45. M.Spurný# za R.Jiráčka, 60.Jan Spurný# za P.Havla