Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě mužstva venku opět neúspěšná...

26. 5. 2008

24.5.2008

22.kolo III.tř sk. B

Popovice - Velíš A  3:1 (2:1)

Domácí šli "tvrdě" za výhrou...

Domácí Popovice se chtějí co nejdříve dostat v tabulce do pásma klidu a tak nad námi potřebovali zvítězit.Do utkání vstoupili lépe,po hřišti létali a naše mužstvo přehrávali.V 18.minutě se jim po standardní situaci podařilo vstřelit branku.My jsme nehráli dobře,často jsme ztráceli jednoduché balóny a určitě jsme za domácími zaostávali v agresivitě.Kolem 25.minuty jsme ale pomalu přebírali iniciativu a dostali jsme se asi do dvou šancí.Branku ale přinesla až 30.minuta,kdy si po naší standardce srazil domácí obránce míč do branky - 1:1!Vstřelená branka nás nakopla a domácí jsme trochu zatlačili.V době našeho největšího tlaku ale hosté vstřelili druhou branku.Ovšem způsob jakým to dokázali byl opravdu "pozoruhodný" - ve 40.minutě zůstal u lajny ležet jeden popovický hráč.M.Štika měl v tu dobu míč pod kontrolou a chtěl míč zahodit do autu, hodil ho směrem k ležícímu hráči,který se ovšem zrovna zvedl,od něj se míč odrazil do pole,kde ho přebral další domácí hráč a připravil tutovku útočníkovi,který pálil přesně k tyči.Vše se odehrálo za pasivní účasti našich hráčů,neboť jsme samozřejmě čekali,že domácí míč sportovně vrátí...Popovice jednoduše ukázali,že dnes jdou "tvrdě" za výhrou a nějaká fair-play je nezajímá.Druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal,v rozmezí 50. - 60.minuty si domácí vypracovali dvě dobré šance,ale neproměnili.My jsme odpověděli vzápětí,ale 100% šance M.Řezníčka a P.Macha zůstaly trestuhodně nevyužity...V 91.minutě jsme obdrželi ještě jednu branku,domácí proměnili druhou standartní situaci...Nebýt onoho druhého inkasovaného gólu,řekl bych,že si domácí vítězství asi zasloužili.Takhle by se ale vyhrávat nemělo...

Rozhodčí: Pessr

Branky: 30.vlastní

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný , T.Baťka - Jan Spurný ,P.Jiráček, O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 75.min. P.Červeňák za M.Řezníčka

 

24.5.2008

22.kolo IV.tř sk. B

Kamberk - Velíš B  1:0 (0:0)

Smolně bez bodu...

Vyrovnaný zápas bohužel nedokázalo naše mužstvo dovést do remízového konce.Bohužel inkasovaná branka padla z ofsajdu,který ale bohužel náš pomezní Vindy nezaznamenal (i díky určité "společenské unavenosti"...).Byla to však situace,která rozhodla,neboť šance které jsme si vytvořili jsme nedokázali proměnit...

Rozhodčí: Dufek

Branky: -

Sestava: M.Ježek - J.Řezníček, R.Jiráček#, J.Urban, T.Gruber - P.Havel, J.Kolář, M.Spurný# , L.Buchal - Pavel Brabenec, M.Mach

Střídání: 30.min. Pe. Brabenec za P.Havla (zranění), 50. J. Buchal za Pa. Brabence

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář