Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě mužstva venku opět neúspěšná...

24.5.2008

22.kolo III.tř sk. B

Popovice - Velíš A  3:1 (2:1)

Domácí šli "tvrdě" za výhrou...

Domácí Popovice se chtějí co nejdříve dostat v tabulce do pásma klidu a tak nad námi potřebovali zvítězit.Do utkání vstoupili lépe,po hřišti létali a naše mužstvo přehrávali.V 18.minutě se jim po standardní situaci podařilo vstřelit branku.My jsme nehráli dobře,často jsme ztráceli jednoduché balóny a určitě jsme za domácími zaostávali v agresivitě.Kolem 25.minuty jsme ale pomalu přebírali iniciativu a dostali jsme se asi do dvou šancí.Branku ale přinesla až 30.minuta,kdy si po naší standardce srazil domácí obránce míč do branky - 1:1!Vstřelená branka nás nakopla a domácí jsme trochu zatlačili.V době našeho největšího tlaku ale hosté vstřelili druhou branku.Ovšem způsob jakým to dokázali byl opravdu "pozoruhodný" - ve 40.minutě zůstal u lajny ležet jeden popovický hráč.M.Štika měl v tu dobu míč pod kontrolou a chtěl míč zahodit do autu, hodil ho směrem k ležícímu hráči,který se ovšem zrovna zvedl,od něj se míč odrazil do pole,kde ho přebral další domácí hráč a připravil tutovku útočníkovi,který pálil přesně k tyči.Vše se odehrálo za pasivní účasti našich hráčů,neboť jsme samozřejmě čekali,že domácí míč sportovně vrátí...Popovice jednoduše ukázali,že dnes jdou "tvrdě" za výhrou a nějaká fair-play je nezajímá.Druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal,v rozmezí 50. - 60.minuty si domácí vypracovali dvě dobré šance,ale neproměnili.My jsme odpověděli vzápětí,ale 100% šance M.Řezníčka a P.Macha zůstaly trestuhodně nevyužity...V 91.minutě jsme obdrželi ještě jednu branku,domácí proměnili druhou standartní situaci...Nebýt onoho druhého inkasovaného gólu,řekl bych,že si domácí vítězství asi zasloužili.Takhle by se ale vyhrávat nemělo...

Rozhodčí: Pessr

Branky: 30.vlastní

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop#, Jiří Spurný , T.Baťka - Jan Spurný ,P.Jiráček, O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček, P.Mach

Střídání: 75.min. P.Červeňák za M.Řezníčka

 

24.5.2008

22.kolo IV.tř sk. B

Kamberk - Velíš B  1:0 (0:0)

Smolně bez bodu...

Vyrovnaný zápas bohužel nedokázalo naše mužstvo dovést do remízového konce.Bohužel inkasovaná branka padla z ofsajdu,který ale bohužel náš pomezní Vindy nezaznamenal (i díky určité "společenské unavenosti"...).Byla to však situace,která rozhodla,neboť šance které jsme si vytvořili jsme nedokázali proměnit...

Rozhodčí: Dufek

Branky: -

Sestava: M.Ježek - J.Řezníček, R.Jiráček#, J.Urban, T.Gruber - P.Havel, J.Kolář, M.Spurný# , L.Buchal - Pavel Brabenec, M.Mach

Střídání: 30.min. Pe. Brabenec za P.Havla (zranění), 50. J. Buchal za Pa. Brabence

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139