16.5.2009

21.kolo III.tř sk. B

Popovice - Velíš A  5:2 (3:0)

Rozhodnuto v prvním poločase...

Do Popovic odjelo naše mužstvo bez 5 hráčů základní sestavy a nesehranost našeho týmu byla znát především v prvním poločase. Ikdyž začátek zápasu byl z naší strany celkem dobrý, zbytečnými chybami jsme domácím umožnili jít brzy do tříbrankového vedení (mezi 12. a 25.minutou).Popovice pak po zbytek poločasu naše mužstvo jasně přehrávali, vytvořili si ještě několik šancí, dokonce neproměnili penaltu. Po pauze naši hráči zvedli hlavy a konečně začali hrát fotbal, ale v 60. minutě jsme inkasovali čtvrtou branku...Uspokojení domácí se dopředu již moc nehnali a nechávali náš tým hrát, využili jsme toho v 70.minutě, kdy se trefil M.Brůna. Snaha s výsledkem něco udělat nelze našemu týmu upřít, ale co to bylo platné, když hosté v 78. minutě zvýšili již na 5:1 a bylo vlastně po zápase...V 90.minutě alespoň korigoval na konečných 5:2 O.Štika...

Rozhodčí: Černý

Branky:   70.M.Brůna, 90. O.Štika

Sestava: M.Ježek - Jiří Buchal#, L.Prokop, T.Baťka, J.Řezníček - T.Janáček,  Jan Spurný, O.Štika, J.Zmrhal - M.Brůna, L.Buchal

Střídání:  70. Josef Buchal za M.Brůnu

17.5.2009

21.kolo IV.tř sk. C

Popovice B - Velíš B  5:4 (0:4)

Neuvěřitelný kolaps ve druhém dějství...

První poločas naše mužstvo zcela ovládlo a již od začátku dokazovalo, že chce z Popovic body.Již v 10.minutě se prosadil M.Spurný, za pár minut poslal náš tým do dvoubrankového vedení M.Peška a domácí se nestačili divit. Ve 30.minutě zvýšil z penalty ještě M.Spurný, na poločasových 4:0 pro nás upravil ještě chvíli poté J.Zmrhal a vypadalo to na pohodlné vítězství a víceméně formální dohrání druhého poločasu. Jenže druhé dějství se stalo naší černou můrou. Hráči zřejmě s vidinou jasného vítězství totálně vyklidili pole a domácí od 50.minuty naprosto dominovali.V rozmezí 55. a 65. minuty nám vstřelili 3 branky (ikdyž druhou ze sporné penalty...) a bylo zřejmé, že psychicky nakopnutí domácí budou bojovat až do konce. V 76.minutě vyrovnali na 4:4 a v 80.minutě výsledek otočili na 5:4 !!! Naše mužstvo druhý poločas totálně propadlo a domácí (ač lehce postrkování rozhodčím...) nám názorně předvedli, jak se bojuje o výsledek.

Rozhodčí: Novák

Branky:  10. a 30. z pen. M.Spurný, 17. M.Peška, 32. J.Zmrhal

Sestava: M.Štika -  P.Setnička, R.Jiráček, J.Urban, T.Gruber# - J.Zmrhal, Jos. Buchal, M.Peška, Jiří Spurný - M.Spurný, M.Mach

Střídání: 40. L.Buchal za J.Buchala, 40. J.Sedláček za R.Jiráčka, 75. Petr Brabenec za M.Macha