Obě mužstva prohrála - áčko v D. Kralovicích, béčko v Ostředku

13.11.2010

13.kolo III.tř sk. B

Dolní Kralovice - Velíš A  2:1 (1:0)

Bod jsme mohli přivézt ...

První poločas se naše mužstvo hledalo - nesedělo nám větší hřiště, hra proti silnému větru a ostrému slunci. Domácí náš tým jasně přehrávali a branka visela ve vzduchu už od začátku utkání. Ve 4. minutě měl M. Štika v brance plné ruce práce, nadvakrát zneškodnil kralovickou šanci. V 7. minutě jsme chybovali na naší polovině hřiště a domácí se řítili sami na M. Štiku. Rozhodčí bohužel přehlédl (signalizovaný !) ofsajd a domácí šli do vedení - 1:0. V 11. minutě mohli odskočit již na 2 branky, jejich hráč ale nepochopitelně zazdil obří šanci a z metru překopl naší branku. Kralovičtí Dolní Kralovice - Velíšpak zahrávali několik nepříjemných rohů, ty jsme ale ubránili. Kolem 20. minuty zápasu náš tým pomalu začal chytat dech a hra se vyrovnala. Bohužel vepředu jsme byli jaloví, první větší šanci jsme si vytvořili až ve 42. minutě, kdy se uvolnil J. Kováč. Jeho střela ale mířila pouze nad branku. Druhý poločas se obraz hry změnil - najednou to byli domácí, kteří hráli proti slunci a proti větru. Velkou šanci si naše mužstvo vytvořilo už ve 47. min., samostatný nájezd ale J. Kováč (i díky špatnému zpracování) nedotáhl do gólového konce. V 52. minutě jsme se už dočkali - standardní situaci zahráli naši chlapci trochu překvapivě a J. Spurný z malého vápna střílel přesně - 1:1!  Bohužel v 65. minutě jsme zbytečně ztratili míč ve středu pole, domácí se dostali na dostřel naší branky a kralovický hráč z otočky trestal - 2:1. V 67. minutě se ke své "parketě" dostal J. Kováč, střelu z úhlu ale brankář vykryl a vyrazil míč na roh. V 75. minutě hlavičkoval po rohu P. Jiráček, golman ale jeho pokus s námahou vykryl. Poslední minuty jsme hráli už vabank, kromě několika rohů jsme si ale již vážnější situaci nevytvořili. Možná za to mohl trochu i pan rozhodčí Rathan, který utkání ukončil už v 89. minutě...

+ Zlepšený výkon ve druhé půli

- Slabá hra v prvním poločase, měli jsme štěstí, že jsme neinkasovali více branek

Rozhodčí:  Rathan

Branky Velíše:   52. Jan Spurný

Sestava: M. Štika - Jiří Buchal , L. Prokop , T. Janáček , T. Baťka -  P. Jiráček, Jan Spurný, O. Štika, J. Kováč - M. Spurný, M. Peška

Střídání:  45. V. Dimitrov za T. Janáčka

14.11.2010

13.kolo IV.tř sk. C

Ostředek B - Velíš B  6:2 (4:1)

Po 20 minutách bylo po zápase ...

Zápas rozhodlo úvodních 20 minut, kdy domácí útočníci 4x prchli naší obraně a byly z toho 4 imkasované branky. Ve 30. minutě sice snížil na 4:1 J. Hons, ale domácí ve druhém poločase udeřili ještě dvakrát. Na konečných 6:2 upravil v poslední minutě krásnou střelou P. Brabenec.