Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obě mužstva na závěr sezóny zvítězila

19.6.2011

26.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Dolní Kralovice  1:0 (1:0)

Tři důležité body zůstaly doma ...

 

Ze zápasu s Dolními Kralovicemi stačil našemu týmu bod k jistotě setrvání ve III. třídě. Zápas jsme začali aktivně a využívali jsme i podpory větru, který foukal poměrně silně a hosté s ním měli problémy. Už ve druhé minutě střílel z dobré pozice L. Buchal, ale trefil jen boční síť. Hosté se k ohrožení naší branky dostávali sporadicky, několikrát zahrozili jen po standardkách (hlavně po rozích). Ve 22. minutě měl na hlavě vedoucí branku J. Hons, tutovku ale zazdil vedle. Za patnáct minut si ale napravil reputaci - L. Buchal povodil na pravé straně dva hráče a předložil míč na vápno právě J. Honsovi, který střelou po zemi poslal naše mužstvo do vedení. Ve 42. minutě došlo v pokutovém území ke kontaktu mezi kralovickým bekem a O. Štikou a rozhodčí pískal penaltu! K té se postavil J. Kováč, ale opět potvrdil své jarní střelecké trápení - brankář jeho slabou střelu s přehledem kryl... Druhý poločas se karta obrátila, po větru hráli hosté a dostávali naše mužstvo pod tlak. V 60. minutě zacinkalo nad M. Ježkem dokonce dvakrát břevno! V 70. minutě šel kralovický hráč prakticky sám na naší bránu, ale ve 100% šanci pálil nad! Naše mužstvo mělo velký problém vůbec se dostat na kralovickou polovinu a k ohrožení branky jsme se dostávali jen velmi málo. V závěru jsme měli ještě jednou štěstí, v 90. minutě hlavičkoval kralovický hráč po rohu znovu jen do břevna a tak nakonec doma zůstaly všechny tři body. 

Důležitý zápas jsme i se štěstím zvládli a díky vítězství se nám podařilo udržet III. třídu.      

   

Rozhodčí:  Macháček

Branka Velíše:   38. J. Hons

Sestava: M. Ježek - T. Baťka, P. Jiráček, L. Prokop, M. Spurný - J. Hons, O. Štika, J. Spurný, Z. Daniel,  - L. Buchal, J. Kováč

Střídání:   65. V. Ivanov za Z. Daniela, 75. Josef Buchal za J. Spurného

Hráč zápasu dle fanoušků:   O. Štika

 

 

 

18.6.2011

26.kolo IV.tř sk. C 

Velíš B - Ostředek B  4:0 (1:0) 

Velmi povedená rozlučka ...

 

 

Poslední zápas sezóny jsme začali báječně - už v 5. minutě využil špatné přihrávky v obraně hostů P. Jiráček a s přehledem zavěsil - 1:0. Za dvě minuty jsme mohli vést už o dvě branky - akce a následný lob přes golmana se V. Dimitrovovi ale nepovedl přesně. Prvni poločas nabídl ještě několik našich šancí, ale žádná už nebyla tak nebezpečná. Hosté se k ohrožení naší branky ani pořádně nedostali, hrozili pouze ojediněle ze standardek. Druhý poločas začalo pršet a hra se zrychlila. Naše mužstvo hosty zatlačilo a začalo si vytvářet šance. V 50. minutě jsme zahrávali sérii několika rohů, z té se ale neurodilo. Až o pět minut později se zadařilo - propagační střelu R. Jiráčka hodně podcenil ostředecký golman a vedli jsme 2:0! Od té doby se náš tým stal pány na hřišti a fotbalem se začal bavit. V 60. minutě měl na noze branku V. Dimitrov, ale opět nemířil přesně. V 65. minutě založil nádhernou akci J.Kolář, V. Dimitrov se uvolnil přes dva hráče a našel osamoceného M. Spurného, který bez problému skóroval - 3:0! Naše mužstvo pak předvádělo pěkné akce a hrstka diváků se dobře bavila. Hosté byli neustále pod tlakem, když už se dostali do nějakého brejku, vždy spolehlivě vyběhl M. Ježek. V 80. minutě jsme po rohu přidali čtvrtou branku, pěknou hlavičkou se prosadil znovu R. Jiráček. Posledních deset minut už si naše mužstvo užívalo a nedovolilo Ostředku ani čestnou branku, která by překazila M. Ježkovi nulu na kontě.

Poslední zápas sezóny byl pro naše béčko bohužel labutí písní. Od příští sezóny se přihlásí pouze jeden tým...          

 

Rozhodčí: Malý

Branky Velíše:  5. P. Jiráček, 55. a 80. R. Jiráček, 65. M. Spurný

Sestava: M. Ježek -  J. Bureš, R. Jiráček, J. Hons, Jos. Buchal - A. Urban, V. Trifonov, J. Kolář, M. Spurný - P. Jiráček, V. Dimitrov 

Střídání:  45. J. Lupač za V. Trifonova, 60. J. Spurný za P. Jiráčka 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 226